به گزارش ملت ایران،سیروان خسرویبا گروه نوازندگانش عصر و شامگاه شنبه ۲۶ بهمن ماه جاری دو اجرا در قالب بیست ونهمینجشنوارهبین المللی موسیقی فجر، در سالن برج میلاد تهران داشت. این درحالی است که او هشتم اسفندماه آتی نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهرانکنسرتبرگزار خواهد کرد.

در اجرای اخیر او نیز همان مخاطبان جوان و نوجوان این گونه کنسرت ها حضور داشتند که پای ثابت برنامه ها هستند. مخاطبانی که می توان گفت برخی از آن ها بیش از خواننده مورد علاقه شان در شب کنسرت، آواز می خوانند، فریاد می زنند و جیغ می کشند.

خود سیروان خسروی نیز با اشاره به اینکه معمولا اجراهای در قالب جشنواره، از هیجان به نسبت کمتری برخوردار است اما امشب این گونه نیست، پس از چند نوبت تاکید و تصریح کرد که کلا در این زمینه تجدید نظر می کند!

هیجان موجود در این کنسرت همچون موارد قبلی آن، به حدی بود که خواننده کنسرت خطاب به مخاطبان گفت: ظاهرا صدای شما از من بلندتر است.

گروه هفت(سون)، محسن یگانه و حمید عسگری، از دیگر خوانندگان پاپ مورد علاقه جوانان و نوجوانان هستند که در روزهای باقیمانده از جشنواره موسیقی فجر در سالن برج میلاد به صحنه می روند.