حافظ ناظری ۹ فروردین ۹۳(۲۹ مارس ۲۰۱۴) در سالن نوکیا تئاتر لس آنجلس به روی صحنه می رود.

شهرام ناظری نیز در این کنسرت پسرش را همراهی خواهد کرد و دیپاک چوپرا(هنرمند و فیلسوف هندی) هم در این کنسرت حضور دارد که باعثشده رسانه های معتبر دنیا نیز درباره این کنسرت و تلفیق و تاثیر جادویی موسیقی و مدیتیشن در ذهن شنوندگان آن، گزارش هایی را منتشر کنند.

«دیپاک چوپرا»، فیلسوف و پزشک هندی تبار است که پشتوانه ی کارهای پژوهشی اش در زمینه ارتباط جسم با روح و روان و همچنین آشتی دادن و پل زدن میان آگاهی خردمندانه غربی با خرد و اندیشه شرقی، به بیش از ۴۰ کتاب و صدها نوشتار و بی شمار سخنرانی و برنامه های رادیو و تلویزیونی می رسد و به همان سان، یک مولانا شناس بنام نیز هست.

«هدیه عشق»(A Gift Of Love) از معروف ترین آلبوم های موسیقی است که بر مبنای اشعار مولانا و با تلاش این فیلسوف و هنرمند هندی ساخته شده است. دیپاک چوپرا موفق شد ستاره های ادب و موسیقی چون «مدونا»، «کولمن بارکز»، «دمی مور»، «گلدی هون»، «مارتین شین» و «لورا دی» را گرد هم آورد و این آلبوم را ضبط کند.

همچنین «سمفونی رومی» نام پروژه ی جدید حافظ ناظری است که در ادوار مختلف در آن سعی دارد با ترکیب موسیقی ملی ایران و موسیقی کلاسیک غرب، گونه جدیدی از موسیقی را معرفی کند که می توان نام «موسیقی فراکلاسیک ایرانی» را روی آن گذاشت؛ اثری که بتواند گفت و گوی فرهنگی ما با جهانیان باشد. نام این پروژه نمادی است از آمیزش فرهنگ شرق و غرب. واژه ی سمفونی به عنوان سمبل فرهنگ موسیقایی غرب برگرفته از واژه ی سمفونیا و مولانا به عنوان اسطوره و سمبل فرهنگ مشرق زمین است.

اثر شماره یک «سمفونی رومی» با نام «بُعد یازدهم» که «حافظ ناظری» چیزی حدود ۱۰ سال برای ساخت و تولید آن وقت و انرژی صرف کرده، پس از تکمیل مراحل تولید و ساخت آن، تا اواخر امسال به صورت همزمان در ایران و سایر کشورهای جهان منتشر خواهد شد.