ملت ایران:مهران مدیری جدیدترین سریال طنز خود را باز هم برای شبکه ویدیویی کشور اوایل هفته جاری در تهران مقابل دوربین می‌برد. مدیری که چندی است پیش تولید جدیدترین مجموعه خود را با عنوان «ویلای من» به تهیه‌کنندگی شرکت گلرنگ‌پخش آغاز کرده، قصد دارد این سریال را طی روزهای آینده کلید بزند.

این روزها آخرین بخش‌های بازی او مقابل دوربین سری جدید سریال ویدیویی «قلب یخی» در حال ضبط است و با پایان آنها، مدیری تولید سریال خود را در دست خواهد گرفت. جمعی از هنرمندان گروه آشنای مدیری طی این سال‌ها متشکل از سیامک انصاری، جواد عزتی، هادی کاظمی، الیکا عبدالرزاقی و… در این سریال بازی خواهند داشت.

جالب آنکه گفته می‌شود بازیگران جدیدی چون آتنه فقیه‌نصیری نیز در این گروه جای خواهند گرفت. فیلمنامه این سریال را امیر مهدی ژوله و خشایار الوند در دست نگارش دارند و قرار است توزیع آن پس از تصویربرداری چندین قسمت، همزمان با ضبط توسط شرکت گلرنگ پخش انجام شود.

این دومین تجربه مدیری پس از مجموعه ناتمام قهوه تلخ در شبکه نمایش خانگی خواهد بود. هرچند اواسط سال گذشته هاشم رضایت قائم مقام وقت مدیر شبکه سوم سیما در گفت‌و‌گویی، خبر از حضور مدیری در تلویزیون برای کارگردانی سریالی ۵۰ قسمتی داده و حتی گفته بود که بازیگرانی چون سیامک انصاری، علی لک‌پوریان، آرام جعفری، سحر زکریا، الیکا عبدالرزاقی، سحر جعفری جوزانی، هادی کاظمی و نادر سلیمانی برای بازی در آن قرار‌داد نیز بسته‌اند.

او همچنین توضیح داده بود که به مناسبت نامگذاری سال ۹۰ به نام اصلاح الگوی مصرف، این سریال با همین مضمون ساخته خواهد شد. اتفاقی که رخ نداد تا با اجرایی شدن ساخت سریال ویلای من، شایعه عدم موافقت تلویزیون برای بازگشت مدیری به عرصه سریال‌سازی قوت بگیرد.

moviemag