ملت ایران: «داریوش بابائیان» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، با اشاره به نمایش فیلم سینمایی «دزدان خیابان جردن» ساخته وحید اسلامی در اواسط آذر ماه، اظهار داشت: با توجه به جذابیت‌های فیلم و زمینه‌سازی برای اکران مناسب آن، برای اولین بار تصمیم گرفتیم تا این فیلم به سایت مجهز شود تا مخاطبان بتوانند از این طریق آخرین اخبار و اطلاعات را درباره «دزدان خیابان جردن» دریافت کنند.

بابائیان ادامه داد: معتقدم «دزدان خیابان جردن» می‌تواند چراغ سینماها را در فصل سرد زمستان روشن نگه دارد و جزو آثار پرفروش سینما باشد!

وی با اشاره به ارائه تیزر، عکس‌ها و سایر ویژگی‌های فیلم در سایت، تصریح کرد: این سایت به آدرس www. dozdanejordan. ir در دسترس مخاطبان است و قرار است به زودی تبلیغات گسترده فیلم آغاز شود تا نمایش آن را به صورت همزمان بعد از دهه اول محرم(اواسط آذر‌ماه) در بیش از ۵۰ سینمای تهران و شهرستان آغاز کنیم.

«دزدان خیابان جردن» به کارگردانی وحید اسلامی داستان دو دزد خرده پا را به تصویر می‌کشد که قصد دارد دست به کار بزرگی بزنند و در این فیلم بازیگرانی چون حمید گودرزی، ارژنگ امیر فضلی، فتحعلی اویسی، حدیثفولادوند، رضا شفیعی جم، محمد شیری، نسیم فطرت، محمدرضا اسماعیلی، آرام جعفری و ناصر سهرابی نقش آفرینی می‌کنند.