ملت ایران:پیش تولید این فیلم به کارگردانی هادی مقدم‌دوست حدود شش ماه قبل آغاز و این بازیگر برای بازی در نقش اصلی آن قرارداد داشت. اما با گذشت چند ماه پروانه ساخت «سر به مهر» از سوی اداره نظارت و ارزشیابی صادر نشد تا پیش تولید فیلم متوقف شد.

این فیلمنامه به تازگی موافقت اصولی گرفته تا دوباره وارد مرحله پیش تولید شود. در پیش تولید دوباره عنوان شده بود که لیلا حاتمی باز هم ایفاگر نقش اصلی فیلم است، اما گفته می‌شود این بازیگر که از چند هفته قبل به فرانسه رفته فعلا قصد بازگشت به ایران را ندارد و به همین دلیل حضورش در «سر به مهر» منتفی است. ۱یش از این هم سایت " سینمای ما " خبر تغییر او از فهرست بازیگران فیلم تازه داریوش مهرجویی را منتشر کرده بود.

علی مصفا این روزها در پاریس مشغول بازی در فیلم تازه اصغر فرهادی است و به همین دلیل لیلا حاتمی نیز تا بهمن در فرانسه خواهد ماند. در پیش تولید قبلی آرش مجیدی قرار بود نقش اصلی مرد فیلم را بازی کند.
این فیلم داستان دختر تنها و خسته‌ای است که کمک‌های یک دوست باعثبهبود شرایطش می‌شود اما این دختر برای معرفی دوستش به دیگران شهامت کافی ندارد. قرار است حمید نعمت ا… به عنوان مشاور کارگردان، هادی مقدم دوست را در ساخت اولین فیلم بلند سینمایی اش یاری دهد.

تهیه کنندگی «سر به مهر» را محمد رضا شفیعی بر عهده دارد. به دلیل تعویق چند ماهه در صدور پروانه ساخت به نظر می رسد تعدادی دیگر از عوامل پشت دوربین فیلم نیز تغییر کند

سینمای ما