ملت ایران:تاکنون حدود ۳۰ درصد از تصویربرداری فیلم انجام شده است و امروز در هشتمین روز تصویربرداری گروه مشغول ضبط تصاویر تصادف در آجودانیه هستند و تصویربرداری این بخش سه روز به طول خواهد انجامید. پس از ضبط صحنه‌های مربوط به تصادف، گروه در خانه‌ای در دربند مستقر می‌شوند.

امروز دانیال حکیمی و حدیثه تهرانی ‌جلوی دوربین می‌روند و ظرف دو هفته آینده تصویربرداری کار به اتمام می‌رسد.

در این فیلم ‌دانیال حکیمی، حدیثه تهرانی، حسین سلیمانی، سمیرا سهرابی، محمدرضا غیاث‌آبادی‌، نقی سیف‌جمالی و… به ایفای نقش می‌پردازد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پرویز کیانفر هنرپیشه مشهور سینما، قرار است ساعت چهاربعد از ظهر سه روز بعد با نسترن کبیری ازدواج می‌کند‌. پیرمردی به سراغش می‌آید برای همان ساعت و همان تاریخ او را به مکانی دیگر دعوت می‌کند.

پرویز نمی‌پذیرد اما سیر حوادثبه شکلی است که او را به سمت قرار دوم سوق می‌دهد… این در حالی است که پرویز در حال بازی در یکی از فیلم‌هایش قرار است کشته شود…

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از

نویسنده: سید علیرضا حسینی(بر اساس طرحی از شفیع آقا محمدیان) / کارگردان: سعید اسدی / تهیه کننده: مجید عباسی / مدیر فیلمبرداری: علی لقمانی

مدیرتولید: امیر مقدس / دستیارکارگردان و برنامه ریز: سپیده سپهری / صدا بردار: حسین نقوی / طراح صحنه و لباس: ستاره قلی زاده / طراح گریم: محمد رضا قومی / مدیر تدارکات: سعید صالحی / منشی صحنه: مهرگان شمس / جلوه های ویژه: حمید رسولیان / عکاس: مهسا طیب طاهر.

فارس