ملت ایران: این کمپانی «مرد مورچه‌ای» را با همکاری شرکت فیلم‌سازی مارول تهیه می‌کند، که مالک قصه و کاراکترهای این قصه کمیک استریپی است.

اعلام زمان دقیق اکران عمومی این فیلم در شرایطی به صورت رسمی از سوی کمپانی والت دیزنی صورت گرفته، که کار فیلم‌برداری آن آغاز نشده است!

«مرد مورچه ای» ابرقهرمان جدید سینما !

به همین ترتیب، بازیگران اصلی فیلم و از جمله بازیگر نقش کاراکتر محوری قصه یعنی مرد مورچه‌ای هنوز انتخاب و معرفی نشده‌اند.

ادگار رایت نسخه سینمایی «مرد مورچه‌ای» را بر اساس قصه قدیمی ابر قهرمانه‌ای کارگردانی می‌کند که نویسنده آن سه قصه نویس دنیای کودکان و نوجوانان هستند.

قرار است کلید فیلم‌برداری فیلم اواسط فصل تابستان سال آینده میلادی زده شود. هزینه تولید این فیلم، حدود ۱۰۰ میلیون دلار خواهد شد.

قصه «مرد مورچه‌ای» درباره یک دکتر متخصص گیاه‌شناس است که موفق به کشف ماده‌ای شده که می‌تواند اندازه اجسام را تغییر دهد و آن‌ها را کوچک یا بزرک کند.

او به کمک این کشف خود، موفق می‌شود کوچک شود و حشرات(به ویژه مورچه‌ها) را تحت کنترل خود بگیرد و تبدیل به یک ابرقهرمان شکست‌ناپذیر شود.

به احتمال زیاد، این فیلم هم مثل بقیه محصولات کمیک استریپی و ابر‌قهرمانانه سال‌های اخیر صنعت سینما، تبدیل به یک مجموعه فیلم سینمایی خواهد شد.

ادگار رایت کارگردان «مرد مورچه‌ای» قبل از این تعداد زیادی فیلم کوتاه ساخته و فقط دو فیلم نه چندان موفق بلند، در کارنامه سینمایی خود ثبت کرده است.

او به عنوان فیلم‌نامه‌نویس، چند کار موفق در کارنامه سینمایی خود دارد.

کمپانی والت دیزنی و شرکت فیلم‌سازی مارول، تابستان امسال اکشن ابر قهرمانه و کمیک استریپی «آونجرز»(انتقام گیران) را روی پرده سینماها داشتند.

این محصول مشترک سینمایی، با فروشی ۶۰۲ میلیون دلاری در سینماهای آمریکای شمالی لقب پر فروش‌ترین فیلم فصل تابستان سینماهای این منطقه را از آن خود کرد.

استقبال تماشاگران بین‌المللی هم از این فیلم، همین رقم بود. این مسئله کمپانی والت دیزنی و شرکت مارول را به فکر تولید یک سری فیلم‌های ابر قهرمانانه و کمیک استریپی تازه انداخته است.

فارس