به گزارش ملت ایران فریبرز سفردوست مدیر موسسه شکوهموسیقیایرانیان و مجری طرح این پروژه گفت: این رسانه اینترنتی که شنبه ۲۸ دی ماه مجوز رسمی خود را از مرکز موسیقی وزارت ارشاد دریافت کرده است رسانه ای فراگیر برای نمایش و ارائه آثار شنیداری و تصویری حوزه موسیقی کشورمان اعم از کنسرت ها، آلبوم های موسیقی و برنامه های اجرا شده در این بخش است که با رعایت قوانین مربوط به حقوق مولفین و مصنفین آثار موسیقایی برای مخاطبان ارائه می شود.

سازهای موسیقی/زندگینامه اهالی موسیقی/زندگینامه درگذشتگان موسیقی

وی گفت: این رسانه اینرنتی که با نام «رسانه موسیقی ایرانیان» در فضای مجازی بارگذاری خواهد شد دربرگیرنده نمایش تمامی کنسرت های موسیقی درجه ممتاز، درجه دو و حتی درجه سه است که این فضا می تواند یکی از بهترین فرصت ها برای ارائه کارهای گروه های جوان و مستعد حوزه موسیقی ایرانی و پاپ باشد که تاکنون فرصت کمتری برای دیده شدن داشتند.

مدیر موسسه شکوه موسیقی ایرانیان خاطر نشان کرد: با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام گرفته کاربران این رسانه اینترنتی می توانند با پرداخت یک صدم قیمت این کنسرت ها و البته موافقتی که تولیدکنندگان آثار برای عرضه محصولاتشان اعلام می کنند، نسبت به دیدن آثار موسیقایی اقدام کنند. این فضا می تواند برای هنردوستانی که در شهرستان ها حضور دارند و یا استطاعت خرید بلیت حضوری کنسرت های موسیقی را ندارند عرصه خوبی باشد.

سفردوست درباره نحوه فروش و ارائه کنسرت های زنده در این رسانه اینرنتی بخش خصوصی تصریح کرد: به طور حتم برای اجراهای زنده اینترنتی کنسرت ها هم برنامه های مختلفی را در نظر گرفته ایم که می تواند موجب تقویت موسیقی باشد. این در حالی است که برای اجراها و کنسرت های قدیمی خوانندگان مطرح سالهای اخیر و کنسرت های مجازی با خوانندگان سه بعدی نیز برنامه های مختلفی داریم که به زودی در یک نشست خبری جزییات آن را اعلام می کنم.

وی در پایان تاکید کرد: تمام آثار ارائه شده در این فضای مجازی آثاری هستند که با مجوز تولیدکنندگان اثر و همچنین مجوز مرکز موسیقی وزارت ارشاد در سایت بارگذاری خواهد شد بنابراین تمامی کلیپ ها و آثار غیر مجازی که در خارج از کشور تولید می شوند در ردیف خدمات ارائه آثار ما قرار ندارند.