ملت ایران:لیدی گاگا که در حال برگزاری تورجهانی خود است، در اولین کنسرت خود در لندن برای اولین بار آهنگی که به افتخار دایانا نوشته و ساخته شده بود را اجرا کرد. این خواننده عجیب و غریب پاپ روز شنبه در استادیوم تویکنهام واقع در منطقه ریچموند شهر لندن، به روی صحنه رفت و برای اولین بار در لندن، آهنگهای آلبوم " به این شکل متولد شده ام " را بطور زنده اجرا کرد و علاوه بر این با اجرای یک آهنگ جدید که تابحال خوانده نشده بود حاضرین را هیجانزده کرد.

این آهنگ جدید که پرنسس دی آی ای نام داشت درباره عروس مشهور خانواده سلطنتی انگلستان بود که سال ۱۹۹۷ در اثر یک حادثه رانندگی در فرانسه درگذشت.

گاگا قبل از اینکه این آهنگ را اجرا کند درباره پرنسس دایانا صحبت کرد، او را تحسین کرد و به جمعیت حاضر در کنسرتش گفت: " از زمانی که یک دختر خیلی جوان بودم این پرنسس مردمی، مهمترین شخص در زندگی من و مادرم بود. من قسم خورده بودم که اگر در لندن چنین فرصتی بیابم فرصت را غنیمت بشمارم و او را تحسین کنم. این آهنگ، " پرنسس دی آی ای " نام دارد و خواندن آن ممکن است جنجال برانگیز شود اما برای من اصلا " مهم نیست. "

در ادامه گاگا این آهنگ را به یک ستاره زن درگذشته دیگر با نام امی وینهاوس نیز تقدیم کرد. این خواننده جوان انگلیسی سال گذشته در سن ۲۷ سالگی از دنیا رفت. "

گاگا در ادامه حرفهایش گفت: " از دست دادن امی یک فاجعه بود بیایید این آهنگ را برای او نیز بخوانیم. "

منبع: aftabir. com