از تولد اتفاقی به نام «اوهام» سال های زیادی می گذرد. اتفاقی که خیلی زود همه گیر شد و نوای موسیقی و لحن و سبک خاصش، دوستداران فراوانی را به خود جلب کرد. «اوهام» خیلی زود به انتخاب اول اکثر دهه هشتادی ها تبدیل شد و تب اوهام خیلی زود باعثشد «شهرامشعرباف» درصدد رسمی کردن فعالیت های خود و گروهش شود.

اولین اجرای زنده «اوهام» در تهران

روزگار طوری پیش رفت که این سعی و تلاش نزدیک به ۱۵ سال بعد ثمر بدهد. بعد از این همه وقت خبر پرهیجان برای دوستداران «راک مدرن فارسی»، کنسرت رسمی اوهام در تهران است که قرار است در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر ماه برگزار شود.

با اعطای مجوز فعالیت رسمی و اجرای کنسرت به گروه «شهرام شعرباف» از سوی وزارت ارشاد، شهرام اولین کنسرت خود را دو شب در تهران برگزار خواهد کرد. به این ترتیب موسس اوهام ۱۵ سال پس از آغاز به کارش می تواند اولین اجرای زنده اش را در تهران برگزار کند و قرار است پس از اجرای تهران، شهرستان های مختلف نیز شاهد اجرای برنامه این گروه باشد.

جزییات برنامه

قیمت بلیت های این برنامه ۳۵ هزار تومان پیش بینی شده و کنسرت قرار است در تالار فارابی برگزار شود. سالنی که کمتر در آن شاهد برگزاری برنامه های پاپ هستیم. با این حال پیش بینی می شود شعرباف برای این برنامه غافلگیری های فراوانی را در نظر گرفته. با توجه به اینکه او تجربه های خارجی فراوانی را در کارنامه اش داشته، باید منتظر برنامه ای با همه استانداردهای فراایرانی بود.

استقبال عجیب

امروز «تماشا» اولین رسانه ای است که خبر رسمی برگزاری این برنامه را منتشر کرد ولی با این حال اکثر بلیت های این برنامه به فروش رفته و همین روزهاست که مهر SOLD OUT روی پوستر بلیت فروشی این برنامه بخورد.

شیوه جالب بلیت فروشی این کنسرت هم می تواند از نکات جالب توجه آن باشد. شعرباف فقط و فقط از طریق صفحه شخصی اش در شبکه های اجتماعی، اقدام به بلیت فروشی این برنامه کرده و جالب اینکه این ایده به شدت مورد توجه قرار گرفته و دوستداران اوهام به خوبی از آن استقبال کرده اند.

بی توجهی رسانه ها به انتشار این خبر هم از جمله علامت سوال های بزرگ این اتفاق است که با وجود درج خبر در صفحات شخصی اکثر بزرگان موسیقی، هیچ کدام از رسانه ها تاکنون اقدام به انتشار آن نکرده اند تا سکوت خبری ناشی از بی توجهی رسانه ها باعثشود علاقه مندان کمتری در جریان برگزاری این برنامه باشند.