مجله معتبر فوربس در جدیدترین لیست سالانه خود به بررسی بازیگرانی پرداخته که نسبت به هر دلاری که برایشان پرداخت می شود بیشترین بازگشت سرمایه را دارند.

فوربس می نویسد: در هالیوود، مردان تقریبا همیشه درآمد بیشتری از زنان دارند، به خصوص بر روی پرده سینما، اما در این لیست متفاوت مشاهده می کنید که بازیگران زن جوان بهترین بازگشت سرمایه را برای استودیوها به همراه داشته اند.

اما استون در صدر لیست ما قرار دارد. او بابت هر۱ دلاری که دریافت کرده، طبق محاسبات ما حدود ۸۰.۷۰ دلار بازگردانده است. پس بعید نیست که او هم اکنون و برای فیلم های جدید تقاضای خیلی بیشتری داشته باشد.

میلا کانیس

او رقمی حدود ۶۸.۷۰ $ برای هر $ ۱ پرداختی اش بازگردانده است. او به بازگشت سرمایه در " تد " کمک بزرگی کرد.

جنیفر لارنس

بازگرداندن ۶۸.۶۰ $ به ازای هر $ ۱ پرداختی به وی. لارنس در اولین " بازی گرسنگی " کمتر از یک میلیون دلار دریافت کرد اما حالا حقوق و دستمزدش به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

ناتالی پورتمن

بازگرداندن ۳۱.۳۰ $ برای هر $ ۱ پرداختی به او. ثور یک پروژه خوب برای پورتمن بود. این فیلم موفق به او کمک کرد به یکی از کارآمدترین بازیگران هالیوود بدل شود.

دواین جانسون

بازگرداندن ۳۱.۱۰ $ برای هر $ ۱ برای این هرکول رقم مناسبی است. انتظار می رود جانسون برای فیلم جدیدش حقوق بیشتری درخواست کند.

دانیل کریگ

۲۵.۶۰ $ برای هر $ ۱ برگشت سرمایه جیمزباند تازه سینما است. آخرین جیمزباند بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروش داشت و کریگ یک سرمایه گذاری بسیار هوشمند برای این فیلم بود. او به احتمال زیاد برای جاسوسی بعدی اش تقاضای پول بیشتری خواهد داشت.

راسل کرو

بازگرداندن ۲۵.۶۰ $ برای هر $ ۱ پرداختی به او. این سوپراستار در حال حاضر جزو استخدام های هوشمند به شمار می رود.

کریستن استوارت

بازگرداندن ۲۵ $ برای هر $ ۱. استوارت یکی از بهترین بازده های مالی هالیوود محسوب می شود. او به احتمال زیاد برای فیلم هایی جز " گرگ و میش " حقوق کمتری درخواست خواهد کرد.

رابرت پتینسون

بازگرداندن ۲۳.۵۰ $ برای هر $. سری " گرگ و میش " برای این بازیگر جوان خوب بوده است. او در حال حاضر نیازدارد تا توانایی خود را در نقش های دیگر نشان دهد

تیلور لاتنر

بازگرداندن ۲۱.۴۰ $ به ازای هر $ ۱. بازگشت سرمایه توسط لاتنر نسبت به دیگر بازیگران این مجموعه کمتر است. که این به رفتارنامناسب لاتنر در خارج ازهالیوود برمیگردد.