هفته گذشته بود که بنیامین بهادری با حضور در مراسم خاکسپاری مدیر سابق سایت هوادارانش، علی رحیمی کناری به این طرفدار و دوست همیشگی اش ادای احترام کرد و با پیام تسلیت ویژه ای نشان داد که چقدر نسبت به این پسر ۲۶ ساله احساس نزدیکی دارد.

حالا خبر رسیده که این خواننده قرار است به یاد این هوادار دو آتشه، کنسرت برگزار کند. بنیامین در تاریخ ۲۱ تیر ماه سال جاری به یاد «علی رحیمی کناری» روی صحنه می رود.

این کنسرت که به نام «کنسرت ویژه هواداران» نامگذاری شده، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد. بنیامین این بار نام خاصی انتخاب کرده است: «به یاد یک مسافر…»

محسن رجب پور، تهیه کننده آلبوم های بنیامین و مدیرعامل شرکت ترانه شرقی، درباره این برنامه و جزئیات آن می گوید: «از آنجا که همه هنرمندان برای خودشان، کانون هوادارانی دارند که در آن دوستداران شان ساماندهی می شوند و بهتر می توانند در جریان اخبار فرد مورد علاقه شان قرار بگیرند، علی رحیمی کناری وظیفه تاسیس و مدیریت کانون هواداران بنیامین را برعهده داشت و در طول سال های گذشته با وجود همه معلولیت ها و مشکلاتش، به خوبی آن را مدیریت می کرد.

این کنسرت نوعی ادای دین بنیامین و تیم ترانه شرقی به این پسر خوب و با احساس است که چند روزی است دیگر در میان ما نیست. فوت او و غمی که به جا گذاشت، باعثشد تصمیم بگیریم این برنامه را با عنوان «به یاد یک مسافر»(به یاد علی رحیمی کناری) برگزار کنیم».

رجب پور در ادامه گفت: «در این کنسرت مثل همیشه شاهد غافلگیری های جدید از سوی بنیامین خواهیم بود و برخی طراحی ها و فضاسازی ها را خواهیم داشت که می تواند مورد توجه قرار گیرد. این کنسرت جزئیات بیشتری دارد که فعلا هنوز به قطعیت نرسیده است ولی به محض قطعیت و تصمیم نهایی، آنها را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد».

آلبوم جدید بنیامین

رجب پور در انتهای صحبت هایش درباره آلبوم جدید بنیامین گفت: «آلبوم جدید بنیامین هنوز به مرحله انتشار نرسیده و در آخرین بخش های تولید است و وسواس نهایی روی آن صورت می گیرد. احتمال دارد چند کار جدید را در این برنامه اجرا کنیم. اما هنوز تصمیمات ما قطعی نیست. و این را هم بگویم که شاید این اجرا برای یک شب دیگر هم تمدید شود. در روزهای آینده بیشتر در این باره اطلاع رسانی خواهد شد».