مهدی هاشمی نقش اصلی فیلم سینمایی «فرزند چهارم» را بازی می کند. این بازیگر به تازگی برای ایفای نقش در فیلم جدید وحید موسائیان قرارداد بسته تا با شروع فیلمبرداری جلوی دوربین برود. مهدی هاشمی تا یکی، دو هفته قبل مشغول بازی در تله فیلم «من کجا خوابم برد» بود. او سال گذشته در «ضد گلوله» و «تلفن همراه رییس جمهور» بازی کرد که فیلم دومی به زودی در گروه آزادی روی پرده می رود.

«فرزند چهارم» که فیلمنامه آن توسط وحید موسائیان نوشته شده با موضوع قحطی زدگان آفریقا جلوی دوربین می رود. قرار است همه صحنه های این فیلم در کنیا و سومالی فیلمبرداری شود. موسائیان اوایل امسال عازم آفریقا شد تا بخشی از لوکیشن های فیلمش را بازبینی کند.

در «فرزند چهارم» به غیر از مهدی هاشمی چند بازیگر ایرانی دیگر نیز ایفای نقش خواهند کرد. موسائیان البته از بازیگران بومی هم در فیلمش استفاده می کند. طبق برنامه ریزی انجام شده با تامین بودجه از سوی " فارابی "، فیلمبرداری این فیلم به زودی آغاز می شود.

«فرزند چهارم» محصول بنیاد سینمایی فارابی است که پروانه ساخت آن اواخر سال گذشته از سوی اداره نظارت و ارزشیابی صادر شد. موسائیان خود تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارد. آخرین ساخته این کارگردان «گلچهره» بود که سال قبل در گروه هنر و تجربه، اکران عمومی شد.

منبع: تماشا