ملت ایران: براساس آمار منتشر شده از سوی بنیاد سینمایی فارابی، تنها دو فیلم «گذشته» اصغر فرهادی و «چه خوبه که برگشتی» داریوش مهرجویی توانسته اند در این مدت با اقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شوند.

«گذشته» در ۳۲ روز اکران خود در سینماهای تهران توانسته یک میلیارد و هفت میلیون تومان فروش داشته باشد و «چه خوبه که برگشتی» هم در ۵۱ روز اکران به فروش ۸۳۷ میلیون تومانی رسیده است، اکران هر دو فیلم همچنان ادامه دارد.

«بیتابی بیتا» به کارگردانی مهرداد فرید که انتظار می رفت به دلیل حضور بازیگر چهره ای مانند حامد بهداد فروش مناسبی داشته باشد در ۳۹ روز اکران خود نتوانست با اقبال آنچنان در سینماهای تهران روبرو شود و تاکنون تنها ۱۸۰ میلیون تومان فروش داشته است. همچنین «گهواره ای برای مادر» با بازی الهام حمیدی و امیر آقایی نیز در مدت ۱۱ روزه ی اکران خود تاکنون تنها ۱۲ میلیون تومان بلیت فروخته است. اکران این دو فیلم نیز در بیش از ده سینمای تهران ادامه دارد.

در میان فیلم هایی که با شکست کامل در گیشه مواجه شده اند نیز می توان به «خودزنی» با فروش ۷۷ میلیون تومان در ۳۹ روز، «زبان مادری» با شش میلیون تومان در ۱۴ روز، «گلوگاه» با ۳۵ میلیون تومان در ۲۵ روز و «یک مرد یک شهر» با هفت میلیون تومان در ۱۴ روز اشاره کرد. فیلم «یکی برای همه» با فروش ۲۱۲ میلیون تومانی در طول ۵۴ روز نمایش از گیشه خداحافظی کرده است.