پیمان سفیری: برای دوستداران بازیهای ویدیویی، E۳ رویداد خاصی در طول سال می‎باشد. یک اتفاق هیجان انگیز مثل سوار شدن بر ترن هوایی که پر از اطلاعیه و معرفی‎های ناگهانی در مورد عناوین و بازی‎های جدید است. در ادامه با معرفی ۵ اتفاق مهمی که از E۳ امسال انتظار داریم همراه ما باشید.

با وجود اینکه تقریبا دو ماه به این رویداد باقی مانده، بسیاری از پیش بینی‎های واقعی و ساختگی اغاز شده‎اند.

تریلر معرفی The Last of Us ۲

عنوان The Last of Us به عنوان عاطفی‎ترین بازی سینمایی در ۱۵ سال گذشته طرفداران را تحت تاثیر قرار داد. عنوانی که با تحسین منتقدان روبرو شد، بازی تعامل و رفتار شخصیت ان را دوباره تعریف کرد و حال و هوای ژانر زامبی را به ارمغان اورد. در حالی که بعید به نظر می‎رسد سونی گیم‎ پلی یا تاریخ انتشار سری دوم بازی را منتشر کند، احتمال عرضه تریلر معرفی و اطلاعاتی از ان وجود دارد.

تاریخ انتشار The Last Guardian

توسعه این بازی از سال ۲۰۰۷ اغاز شده و حتما امسال انتظارها به پایان می‎رسد و تاریخ انتشار ان مشخص می‎شود. Team ICO کار توسعه این عنوان را در دست دارد و این عنوان اکشن ماجراجویانه یکی از برجسته ترین عناوین E۳ ۲۰۱۵ خواهد بود. سونی تریلر جدید و تاریخ انتشار بازی را که در سال ۲۰۱۶ اعلام شده معرفی خواهد کرد.

تریلر Mass Effect ۴

با پایان اثر Mass Effect ۳ خیلی از افراد ناامید شدند، با قسمت چهارمی که از بازی در راه است، کمپانی Bioware این شانس را دارد که شرایط را عوض کند. سری جدید این بازی در E۳ ۲۰۱۴ معرفی شد اما اطلاعات کمی از ان در اختیار بازیبازان قرار گرفت. یک سال بعد به نظر می رسد که توسعه دهنده بازی تریلر و اطلاعات بیشتری از شخصیت ها و گیم پلی این بازی را در اختیار طرفداران قرار دهد.

Fallout ۴ معرفی

درست است که این کاملا یک پیش‎بینی است ولی در حالی که هفت سال از انتشار Fallout ۳ می‎گذرد این اتفاق شروع شده. با برگزاری اولین کنفرانس توسعه‎دهنده در E۳، احتمالا قسمت جدید از سری عناوین اخرالزمانی معرفی می‎شود. اما چرا برگزاری کنفرانس در E۳؟ با توجه با این موضوع پیش‎بینی معرفی سری چهارم Fallout منطقی به نظر می‎رسد. نه تنها معرفی بلکه شاید تاریخ انتشار ان را نیز ببینیم!

تاریخ انتشار Uncharted ۴: A Thief’s End

زمانی که ناتی داگ تریلر دموی گیم پلی از عنوان Uncharted ۴ را سال پیش منتشر کرد، در مورد انچه که خواهیم دید هیجان زده شدیم. سونی این عنوان را در E۳ ۲۰۱۴ برای اولین بار معرفی کرد اما تصاویر گیم پلی بازی در طول مراسم PlayStation Experience در ماه دسامبر ۲۰۱۴ به نمایش درآمد. به نظر می رسد شاهد تریلر جدید نباشیم اما تاریخ انتشار بازی در سال ۲۰۱۶ مشخص شود.