ملت ایران: با توجه به گمانه زنی هایی که درباره آیفون ۶ مطرح است، می توان گفت این گوشی دارای نمایشگر ۴.۵ اینچی جذاب و براق با رزولوشن ۷۵۴*۱۲۹۶ است.

تراکم پیکسل در هر اینچ نیز ۳۳۳ خواهد بود که در نمونه های ۵ اینچی آیفون گالکسی S۴ و آیفون ۵ به ترتیب ۴۴۱ و ۳۲۶ پیکسل در اینچ است.

گفته می شود که پردازنده این گوشی چهار هسته ای با فرکانس ۲.۸ گیگاهرتزاست و نسل جدیدی از پردازنده های این شرکت با عنوان A۷ در آن گنجانده شده است؛ در این گوشی که با نسخه IOS۸ عرضه خواهد شد همچنان شاهد دکمه خانه هستیم که تقریبا بر روی تمامی آیفون ها وجود داشته است.

بدنه این گوشی نیز ترکیبی از آلومینیوم و کربن است که هر کدام به ترتیب به اندازه ۴۰ و ۶۰ درصد ازکل مواد تشکیل دهنده را شامل می شوند؛ کربن جنس سختی دارد و باعثمقاوم بودن می شود بالعکس آلومینیوم خاصیت سبک وزنی دارد و باعثمی شود هنگامیکه کاربر این گوشی را در دست می گیرد احساس راحتی داشته باشد.

علاوه بر اینها ترکیبی از آلومینیوم و کربن زمینه ای را فراهم می کند تا این گوشی ضد آب باشد و بتواند تا عمق حدودی ۷۰ سانتی متر در آب به مدت نیم ساعت شناور بماند و به کار خود ادامه دهد.

باتری ۲۸۰۰ملی آمپر ساعتی نیز دیگر ویژگی لحاظ شده در این گوشی است که امکان ۱۲ ساعت کار مداوم با آن را روی خدمات نسل چهارم به ارمغان می آورد؛ براساس مفاهیم ذکر شده این گوشی چهار برابر سریع تر از آیفون۵ و دو برابر سریع تر از سامسونگ گالکسی S۴ است.

مدل های در نظر گرفته شده برای این گوشی در سه نوع ۶۴،۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی خواهد بود و با قیمت های ۱۹۹.۹۹، ۲۹۹.۹۹ و ۳۹۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

گفته می شود که دوربین های ۲۰.۲ و ۸ مگاپیکسلی بر روی این گوشی تعبیه شده که از پشت و جلو آن را ساپورت می کنند.

اما باز هم باید تأکید بر غیر رسمی بودن این اطلاعات داشت تا اینکه اطلاعات بیشتری توسط این شرکت آمریکایی درباره این محصول مطرح شود.