کیبوردهای زیادی ادعا دارند برای گیمرها ساخته شده اند و گیم بازان حرفه ای به سوی آن ها جذب می شوند اما اغلب آن ها تقاضا و آرزوی خریداران را برآورده نمی کنند و فقط طراحی متفاوت بارنگ و لعاب و نورپردازی های آن چنانی دارند.
اما آنچه در زیر به شما معرفی می شود کیبوردهایی هستند که در سال ۲۰۱۴ از سوی گیمرهای حرفه ای تأییدشده و اگر قصد خرید دارید روی این کیبوردها می توانید فکر کنید:
Razer BlackWidow Ultimate
کمتر کیبورد محکم و قوی برای گیم روی پی سی پیدا می کنید که مانند جدیدترین مدل ریزر با تعبیه سوئیچ های مکانیکی، سریع و پاسخگو باشد. ۶۰ میلیون کلیک و فشار روی کیبورد مدل بلک ویدو تعریف شده است. فناوری Anti ghosting روی ریزر وجود دارد که می تواند ناتوانی در پردازش سیگنال هنگام فشار روی یک کلید کیبورد را مرتفع کند.(سایه اندازی کیبورد برای اغلب گیمرها پیش می آید)
یو اس بی، کابل فیبر بافته شده و نور پس زمینه به صورت جداگانه از دیگر ویژگی های این کیبورد حرفه ای است.
ROCCAT Isku
این مدل بین گیمرها محبوب است چراکه فناوری Easy - Shift[+] برای فعال کردن ماکرو داشته و تا ۳۶ ماکرو می توان روی کیبورد بدون حواس پرتی داشت. کلیدها سه گانه thumbster Keys قابل برنامه سازی روی کیبورد است. کیبورد برای کاربران علاقه مند به سفارشی سازی و کنترل بیشتر روی کلیدها بسیار مناسب است.
ASUS ROG GK۲۰۰۰
ایسوس کیبوردهای زیادی برای گیمرها از سری ROG ساخته که نمونه ۲۰۱۴ آن یعنی GK۲۰۰۰ منحصربه فرد است. سوئیچ MX red، فناوری Anti ghosting، ۲ مگ رم روی کیبورد برای تعریف اختصاصی کلیدها، ۵ نور پس زمینه متفاوت و زیبا ویژگی های این کیبورد است که فصل سوم راهی بازار مصرف می شود.
Corsair Vengeance K۹۵
صفحه کلید مکانیکی ۱۴۹ دلاری برای کاربران جدی روی گیم، دارای سوئیچ MX Red، روشنایی قابل تنظیم برای هر کلید، فناوری Anti Ghosting، تعریف ۱۸ کلید اختصاصی و وجود حافظه برای یکپارچه سازی کلیدها، انتخاب خوبی برای گیمرها محسوب می شود.
۵۶۵۶