ملت ایران: شرکت ایسوس به تازگی جدیدترین کارت گرافیک خود را که از دو پردازنده قدرتمند گرافیکی روی یک برد بهره می برد را به بازار ارائه کرد.

این محصول که HD۷۹۹۰ نام دارد و جدیدترین محصول ارائه شده در بازار برای رقابت با کارت گرافیک Titan شرکت nvidia است از دو پردازنده گرافیکی HD۷۹۷۰ با فناوری ساخت ۲۸ نانومتر بهره می برد.

این محصول قدرتمند مجهز به شش گیگابایت حافظه GDDR۵ است که به همراه دو پردازنده روی یک برد حرفه ای از این شرکت تعبیه شده است. این محصول قدرتمند مجهز به شش گیگابایت حافظه GDDR۵ است که به همراه دو پردازنده روی یک برد حرفه ای از این شرکت تعبیه شده است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده این کارت گرافیک به علت وجود دو پردازنده HD۷۹۷۰ از ۴۰۹۶ واحد پردازش جریانی و ۲۵۶ واحد بافت گذاری پیشرفته بهره می برد که این مهم باعثافزایش کارایی آن در پردازش های پیچیده گرافیکی می شود.

HD۷۹۹۰ از فناوری های رابط گرافیکی DirectX ۱۱.۱ به طور کامل پشتیبانی می کند و قادر است به راحتی تصاویر ویدیوی ۴K و تصاویر سه بعدی ۲k را بدون کمترین مشکلی پردازش کند.

علاوه بر این موارد برای بهینه سازی بهتر این کارت ایسوس نرم افزار کاربردی GPU Tweak را ارائه کرده است که امکان مدیریت ولتاژ، فرکانس و دیگر موارد را به راحتی به کاربر می دهد.

این محصول برای کسانی بهینه شده است که بدنبال یک غول تمام عیار گرافیکی می گردند.