قانون جدید روسیه درباره محدودیت اینترنت / فیس بوک و گوگل تهدید شدند

مجلس دومای روسیه، قانونی را به تصویب رسانده است که بر اساس آن اگر شرکت های فناوری غربی نتوانند اطلاعات مرتبط به شهروندان روسی را در این کشور ذخیره کنند، از فعالیت در روسیه منع می شوند.
عرضه Xperia Z۲ سونی تا تابستان به تاخیر افتاد
در حالی که سونی قبلا وعده داده بود گوشی Xperia Z۲ خود را تا اوایل فروردین روانه بازار می کند، این بار از عرضه جهانی آن در تابستان امسال خبر داده است.
تغییرات در ایمیل AOL برای مقابله با هرزنامه ها
با افزایش تعداد حساب های کاربری جعلی در سرویس ایمیل شرکت AOL که برای ارسال هرزنامه مورد استفاده قرار می گیرد، تلاش برای مقابله با این روند آغاز شده است.
به گزارش فارس به نقل از لس آنجلس تایمز، AOL سیاست گذاری های خود در زمینه تبادل ایمیل را تغییر داده تا هرزنامه نویسان قادر به سوءاستفاده از سرویس ایمیل این شرکت برای ارسال هرزنامه یا طراحی آدرس های مشابه با آدرس های ایمیل AOL نباشند.
مخالفت سنای کالیفرنیا با طرح از کارانداختن گوشی های دزدی
نمایندگان مجلس سنای کالیفرنیا علیه طرحی رای دادند که شرکت های سازنده گوشی و اپراتورها را ملزم می کرد تا ابزاری برای از کارانداختن گوشی ها در صورت دزدی روی آنها نصب کنند.

تمسخر عینک گوگل در تبلیغات بانک آمریکایی
عینک دیجیتال گوگل از سوی یک بانک آمریکایی، دستمایه یک آگهی تبلیغاتی تمسخرآمیز قرار گرفته است. به گزارش فارس به نقل از سی نت، در این آگهی که برای تبلیغ برنامه همراه بانکی First Bank تولید شده اعضای یک خانواده بر سر میز شام نشسته اند و به علت آنکه همگی عینک دیجیتال گوگل را به چشم زده اند از جهان واقعی جدا شده اند و صرفا در حال دستور دادن به این عینک هستند.

پرونده تبانی غول های فناوری با ۳۲۴ میلیون دلار مختومه شد
پس از سه سال کشمکش حقوقی چهار شرکت گوگل، اپل، ادوب و اینتل با پرداخت ۳۲۴ میلیون دلار پرونده شکایت تعدادی از کارکنان خود را مختومه کردند.