باتریهای کمپانیسیلیکونپاور در بیش از ۴۰ مدل عرضه شده اند که بیشترگوشیهای تلفنهمراهموجود در بازار کشور را پشتیبانی کرده و پاسخگوی نیاز اغلب کاربران خواهند بود.
با توجه به مشکلات عدیده ای که همواره کاربران ایرانی از حیثکیفیت و خدمات پس از فروش باتریهای موبایل با آن روبرو بوده اند، می توان گفت که محصولات این کمپانی تایوانی تا حد زیادی این مشکلات را رفع خواهد کرد.
کمپانی سیلیکون پاور در تولید این باتری ها که در بسته بندی بسیار شیک به بازار عرضه شده اند، بیش از هر مسأله دیگری کیفیت را مورد توجه قرار داده است.
در حال حاضر بازار ایران از باتری های عمدتا چینی بی کیفیت که قیمت پایینی دارند پر شده است. این باتری ها معمولا عمر مصرف بسیار پایینی دارند و پس از یک دوره کوتاه مصرف، کارایی خود را از دست می دهند، به این نحو که معمولا به سرعت شارژ می شوند و در کوتاه ترین زمان نیز شارژ خالی می کنند.
به گفته مسئولان کمپانی سیلیکون پاور کیفیت و قیمت مناسب دو فاکتور بسیار مهم در ارائه این باتری ها می باشدو با در نظر گرفتن همین مسأله نیز امید می رود که با استفاده از این کالاهای استاندارد دیگر شاهد مشکلات یاد شده برای کاربران نباشیم.
گفتنی است که تنها عرضه کننده رسمی این محصول در ایران شرکت داده پرداز رایانه متین می باشد که آن را با گارانتی ۶ ماهه در اختیار کاربران قرار می دهد.