مدل موسوم به G۹۰۰۹Dگلکسیاس۵، به قیمت ۵۲۹۹ یوان معادل ۸۵۰ دلار از روز ۱۱ آوریل برای چینی هایی که از چاینا تله کام استفاده می کنند عرضه خواهد شد. بر این اساس یک سیم کارت روی شبکه CDMA۲۰۰۰ و دیگری روی GSM کار خواهد کرد اما خبری از LTE و اتصالات نسل چهارم روی آن نیست.
مدل دو سیم کارته ۱.۵ گرم از مدل تک سیم کارته سنگین تر است که پردازنده اسنپ دراگون ۸۰۱ با نمایشگر ۵.۱ اینچی و اسکرین ۱۰۸۰ از نوع Super AMOLED و دوربین ۱۶ مگاپیکسل دارد.
باطری دستگاه ۲۸۰۰mAh است که باید بعد از عرضه عمر باطری را روی شبکه ها و اپ های متنوع سنجید.
اما در مورد گلکسی نوت۴ ان طور که منبع چینی cnmo خبر داده در تابستان و قبل از سپتامبر بدست مشتریان خواهد رسید.
بعد از موفقیتهای بزرگسامسونگدر زمینه فروش نوت ۳، نسخه جدید با ظاهری شبیه گلکسی اس۵(قاب پشت به صورت نقطه نقطه و پرینت سه بعدی) باید باشد که هم پورت یو اس بی نسخه ۳و هم ۲ را در خود جای داده و از لحاظ صفحه نمایشگر به صورت ۲K و با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل(گلکسی اس۵ به صورت ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ است) بوده و هر چند شایعه شده که ۴Kاست اما قضاوت در این باره زود است.
قطها نوت ۴ به صورت ضد آب و غبار است که ممکن است پردازنده ۲۰ نانومتری از نوع Exynos سامسونگ و یا ۶ هسته ای کوالکوم اسنپ دراگون ۸۰۱ باشد.
همچنین دوربین ۲۰ مگاپیکسلی اس۵ روی ان سوار شده و اگر در IFA برلین مانند گذشته رونمایی شود باید منتظر ورود نوت۴ قبل از سپتامبر ۲۰۱۴ باشیم.