سبیت ۲۰۱۴ در هانوور، دری است گشوده شده برای بیزینس های بزرگ و کوچک تا بتوانندجدیدترین فناوریها را در حوزه آی تی معرفی کنند.
جایزه برترین ابداعات CeBIT Innovation Award ۲۰۱۴ نیز با حضور رسانه ها در هانوور هر سال برگزار می شود.
پروفسور مارتین وینترکورن رئیس هیئت مدیره فولکس واگن ای. جی نیز صحبت از پول هوشمند و اتومبیل هوشمند کرد.
وی از اتحاد تسلا و آئودی با گوگل برایتوسعه اینترنت اشیاءواتومبیل های هوشمندسخن گفت.
دیوید کامرون هنگام سخنرانی از پویایی، خستگی ناپذیری و بلند پروازانه بودن فرهنگ فناورانه در انگلیس گفت. وی افزود مردمی که از گاراژ خانه ها شروع کردند حالا به استراتوسفر رسیده اند. جهانی که به سرعت جلو می رود. به گفته دیوید کامرون کشورهایی مانند انگلیس و آلمان زمانی موفق باقی خواهند ماند که فرمان خلاقیت و نواوری های جدید را خوب هدایت کنند.
نخست وزیر انگلیس از اتحاد دانشگاههای المان و انگلیس برای توسعه نسل پنجم شبکه موبایل ۵G خبر داد و گفت با یکی کردن اپراتورهای مخابراتی در اروپا و بحثمحو کردن سرویس رومینگ بین کشورهای عضو گامی اساسی را بر می دارند. به گفته وی دولت انگلیس برای تحقیق درباره اینترنت اشیاء ۴۵ میلیون پوند بودجه اختصاص داده است.
آنگلا مرکل نیز بحثخود را روی داده پذیری و معماری و مدیریت بر دیتاهای بزرگ همچو یک هنر، متمرکز کرد. شعار حکومت آلمان در سال ۲۰۱۴ جامعه دیجیتال است و مباحتی چون انقلاب صنعتی چهارم، شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن ها و کلود کامپیوتینگ آن را متحقق می سازد.
کمپانی های قدری همچو SAP مانند همیشه یک پای ثابت این نمایشگاه است که چارت موضوعات امسال آن را مشاهده می کنید: