۱ - آیا می دانستید در مراسم اسکار رکورد توئیت دوباره retweet شکسته شد آنهم با یک عکس سلفی! که مشاهده می کنید. این عکس برای بسیاری از کاربران اینترنت جالب شد و اغلب توئیت بازان ان را برای یکدیگر ارسال کردند و بدین ترتیب رکورد " توئیت دوباره " که متعلق به عکس سلفی باراک اوباما بود، شکسته شد.

۲ - آیا می دانستید وب سایت meetup با نپرداختن ۳۰۰ دلار پول به اصطلاح جزیه! برای سه روز پیاپی مورد تحت حملات DDOS قرار گرفت و از کار افتاد. مدیر وب سایت نیز حاضر نشد به کاربر اخاذی کننده باج دهد و در نهایت با کمک سرویس CloudFlare به حالت عادی بازگشت.
۳ - آیا می دانستید قرار شده روی دستگاه های ساخت قهوه نیز قوانین کپی رایت دیجیتالی نصب شود. این کار را کمپانی DRM technology انجام خواهد داد.
۴ - آیا می دانستید یک ماه مانده به مرگ رسمی ویندوز ایکس پی، در حالی که هنوز ۲۹ درصد از این سیستم عامل استفاده می کنند.(تعداد کاربران ویندوز ۷ به ۴۷.۳ درصد رسیده است)
۵ - آیا می دانید با یک توئیت ممکن است حساب بانکی شما هک شده و زندگی تان نابود شود؟ الکس ۲۰۱۳ توئیتی فرستاد و در آن آدرس خانه و شماره تلفن اش بود و همین اطلاعات کافی بود تا هکرها بتوانند تمام پس انداز عمرش را از حساب بانکی اش خالی کنند.
۶ - آیا می دانستید هیئت مدیره مایکروسافت به خصوص بیل گیتس با الحاق نوکیا به خط تولید مایکروسافت که ایده اصلی اش متعلق به استیو بالمر بود، هرگز موافق نبود و شاید یکی از دلایل بازنشستگی استیو بالمر نیز همین موضوع بوده است.
۷ - آیا می دانستید موسس بیت کوئین ۶۴ ساله بوده و مردی است که در کالیفرنیا زندگی می کند: ساتوشی ناکاموتو؛ هر چند وی آن را تکذیب کرده است!
۸ - آیا می دانستید بسیاری از وب سایت های دولت انگلیس با پسوند gov. uk مشکل اسپم داشته و بدلیل پایین بودن امنیت و عدم به روز رسانی مناسب، دچار مشکل هستند
۹ - آیا می دانستید مرد اصلی فیلترینگ موضوعات مستهجن و پورن در دولت انگلیس بنام پاتریک راک، هفته گذشته بدلیل سوء استفاده آنلاین جنسی از کودکان بازداشت شد؟
۱۰ - آیا می دانستید اپل فقط با نامه دادگاه، محتوای دیجیتال ابزارهایی مانند آیفون و آی پد و مک و… را بعد از مرگ، یا سرقت و… را می دهد؟