ملت ایران: ال‌جی روز گذشته از طریق صفحه فیس بوک خود نظر علاقمندان را به تلفن جایگزین Optimus G با نمایشگر بزرگ‌تر و با کیفیت‌تر جلب کرد و امروز این کمپانی کره‌ای رسما از تلفن Optimus G Pro با صفحه نمایش ۵.۵ اینچ و رزولوشن ۱۰۸۰p پرده برداری کرد. ال جی اعلام کرده که بدنه شیشه‌ای منحنی شکل این تلفن باعثایجاد زیبای بیشتر و ظاهر ۲.۵ بعدی در آن شده است.

ال جی روز گذشته نسل جدید تلفن‌های سری L خود را معرفی نمود و حالا چند روز قبل از شروع کنگره جهانی موبایل نظر علاقمندان را به پرچم‌دار جدید ۵.۵ اینچی خود با نام Optimus G Pro جلب کرده است.

هنوز مشخص نیست که دقیقا این تلفن از چه پردازنده‌ای بهره خواهد برد اما شایعات به یک تراشه ۴ هسته‌ای Snapdragon S۴ Pro اشاره دارند.

در تصاویر منتشر شده از این تلفن، می‌توان طرح زیبای پشت گوشی را مشاهده نمود. ال جی اعلام کرده که پوشش شیشه‌ای منحنی شکل اپتیمس جی پرو باعثشده تا وقتی که به تلفن نگاه می‌کنید، یک افکت ۲.۵ بعدی در آن ایجاد شود. حال منظور از افکت ۲.۵ بُعدی چیست، هنوز نمی دانیم!

تلفن اپتیمس G Pro ال‌جی قرار است اواخر فوریه امسال روانه بازار شود و تا چند روز دیگر در کنگره جهانی موبایل بارسلوا به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

زومیت