به کمک این گجت و یک آیفون جن گیری کنید !

ملت ایران:پروژه جدیدی در کیک استارتر کلید خورده است که در اصل یک گجت بسیار جذاب می باشد که قادر است با پیگیری EMF تمامی اشعات بسیار کوچک و نامرئی را به شما نشان دهد. این گجت همانند یک آنتن است که با متصل کردن آن به در گاه ۳٫۵ میلی هدفون آیفون کار خود را آغاز می کند و شما می توانید تحت اپلیکیشنی که برای آن عرضه می شود آن را کنترل نمایید.

همچنین گفته می شود که این گجت توانایی شناسایی اشعه نامرئی EM را نیز دارد که امروزه این تشعشعات از تلویزیون های HDTV, ماشین ها و بسیاری موارد دیگر تولید می شوند و شما با در دست داشتن این گجت بر روی آیفون خود می توانید مقدار آن ها را مورد سنجش قرار دهید.

جالب است بدانید این گجت مختص آیفون نیست بلکه شما می توانید با استفاده از آیپد ۲, آیپد ۳, آیپد ۴, آیفون ۴ و ۵, آیپاد تاچ نسل چهارم و پنجم از این گجت بهره مند شوید.

در همین حال آقای هارون راسموسن(Aaron Rasmussen) خالق این گجت در مورد هدف هدف محصول خود اینگونه توضیح می دهد:

آیا علاقه مند هستید که یک روح یاب فانتزی باشید و یا از بودن و نبودن آن ها با خبر شوید؟ گجت Mr. Ghost اینجاست تا به شما کمک کند منابع تابش الکترومغناطیسی را پیدا کنید, پس فقط کافیست آن را به پورت ۳٫۵ میلی متصل کنید و سپس با اپلیکیشن طراحی شده آن را کنترل کنید. اما نکته قابل توجه این است که اگر این گجت روح و جن را پیدا نکند حداقل می تواند درصد تشعشعات EMF را به شما نشان دهد که این امر به نوبه خود حائز اهمیت است و می توان کاربرد های بسیاری را داشته باشد.

اما بر این باور باشید که این گجت قابلیت تشخیص ارواح را نیز دارد. پس دیگر نیاز به جستجوی روح ندارید با این گجت به راحتی می توانید محل آن ها را پیدا کنید.

این بود گفته هایی از سازنده این محصول اما تنها چیزی باقی می ماند حمایت از این سازنده می باشد که آن را به تولید انبوه این محصول سوق می دهد و به جرات می توان گفت به زودی باید منتطر این گجت در بازار جهانی باشیم چراکه این سازنده تاکنون با حمایت قابل توجه ای روبه رو شده است.

ایران دیجیتال