ملت ایران:یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که به هنگام خرید تبلت‌ها باید به آن توجه کرد، صفحه نمایش آنهاست، زیرا بیشترین ارتباط شما با تبلت از طریق صفحه نمایش آن صورت می‌گیرد.

اگر قصد خرید تبلت را دارید در ادامه مطلب با برترین تبلت‌های جهان از نظر صفحه نمایش آنها که از سوی سایت خبری Cnet انتخاب شده‌اند، آشنا خواهید شد.

آمازون کیندل فایر ۹/۸:شاید کیفیت صفحه نمایش این تبلت در حد عالی نباشد اما در میان تبلت‌های موجود برای سال ۲۰۱۲ این تبلت یکی از بهترین صفحه نمایش‌ها را دارد.

Barnes & Noble Nook HD:صفحه نمایش ۱۴۴۰ در ۹۰۰ پیکسلی این تبلت را به دستگاه بسیار مناسبی برای تماشای فیلم و عکس، جست‌وجو در اینترنت و بازی کردن تبدیل کرده است. روی این تبلت صفحه نمایش هفت اینچی نصب شده است.

ایسوس ترانسفورمر اینفینیتی TF۷۰۰:صفحه نمایش این تبلت هنوز هم روشن‌ترین صفحه نمایش موجود در بازار تبلت است و باکیفیت ۱۲۰۰×۱۹۲۰ می‌تواند نیازهای تصویری شما را برآورده کند.

گوگل نکسوس ۱۰:این محصول تولیدی شرکت گوگل دارای صفحه نمایش مدرنی است که گفته می‌شود کیفیت آن از هر صفحه نمایش دیگری در بازار بهتر است.

آی‌پد اپل:پادشاه همیشه پادشاه است. نسل چهارم تبلت آی‌پد هنوز هم بهترین تبلت موجود در بازار است و یکی از مهم‌ترین دلایل بهتر بودن این تبلت صفحه نمایش کم‌نظیر آن است.

ایسنا