ملت ایران:وقتی گوشی Droid razr Maxx با باتری ۳۳۰۰ وارد بازار شد تحولی در بازار گوشی های هوشمند ایجاد کرد و کمتر شرکتی فکر می کرد می تواند با ان مقابله کند اما حالا شرکت Lenovo گوشی ای ساخته که باتریش قوی ترین می باشد. البته این خبر رسمی نیست و فقط یک عکس از آن وجود دارد اما اگر این خبر تایید شود، بازار گوشی های هوشمند را متحول می کند.

نام این گوشی P۷۷۰ است. این گوشی ۳۵۰۰ میلی آمپری که از غول شرکت Razr هم ۲۰۰ میلی آمپر بیشتر است، بسیار تعجب آور است و شما بعد از کلی استفاده خواهید دید که عمر باتری شما هنوز کلی مونده! البته همین شرکت حرف از باتری ۴۱۶۰ میلی آمپری زده است!!

گوشی جدید Lenovo با باتری شگفت انگیز!

این گوشی صفحه نمایش ۴٫۵ اینچی qHD دارد و سی پی یو دو هسته ای با سرعت ۱٫۲GHz دارد. اما این گوشی شاید نتواند با گوشی های چهار هسته ای حال حاضر بازار رقابتی داشته باشد.

دوربین این گوشی ۸ مگاپیکسل می باشد و اندروید ۴٫۱ بر روی ان نصب شده است و رابط کاربری ان همانند نکسوس های خود گوگل می باشد. دو بلنگوی این گوشی نیز صدایی واضع و شفاف ارائه می کنند و در نوع خود بسیار خوب می باشد.

قیمت گوشی قبلی این شکرت که همین سی پی یو و سایز نمایش را داشت، ۲۲۰ دلا قیمت داشت و حالا اگر کیفیت تصویر qHD و باتری فوق العاده را به ان اضافه کنیم شاید قیمتش به ۳۰۰ دلار برسد.

برسام