شرکت ارتباطاتمبین نتبه کلیهمشترکینخود که شناسه ی اشتراکوایمکسمبین نت دارند و هم اکنون طرح آن ها فعال است، یک گیگابایت حجم اضافه هدیه می دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شرکت ارتباطات مبین نت به کلیه ی مشترکین خود که شناسه ی اشتراک وایمکس مبین نت دارند و هم اکنون طرح آن ها فعال است، یک گیگابایت حجم اضافه هدیه می دهد.

افزایش سطح کیفیت خدمات و هم چنین رضایت مندی مشتریان همیشه به عنوان اصول راهبردی و اساسی مبین نت به شمار می روند. بر همین اساس، شرکت ارتباطات مبین نت برای قدردانی از همراهی مشترکین خود این طرح تشویقی را اجرا می کند و یک گیگابایت حجم اضافه ی رایگان به آن ها هدیه می دهد.

مشترکین علاقه مند برای دریافت این هدیه لازم است به وب سایت مبین نت به نشانی mobinnet. ir مراجعه کنند و در بخش دریافت هدیه ی وایمکس مبین نت، فرم مربوطه را تکمیل کنند.

نکته ی مهم در تکمیل این فرم نحوه ی درج شناسه ی اشتراک ۸ رقمی است. مشترکینی که کد شناسه ی آن ها ۱۲ رقمی است باید دقت کنند در تکمیل این بخش نیازی به درج رقم ۲۰۰۰۰ که ابتدای شناسه ی کاربری آن ها قرار دارد، نیست و تنها درج هشت رقم بعدی کد ضروری است.

مشترکین پس از تکمیل و ارسال اطلاعات درخواستی باید منتظر دریافت ایمیل و پیامک فعال سازی باشند. پس از دریافت ایمیل کافی است روی لینک داخل آن کلیک کرده و کدی را که از طریق پیامک به آن ها اعلام شده است، در محل مورد نظر در لینک بازشده وارد کنند. هدیه ی مبین نت حداکثر ظرف مدت زمان ۴۸ ساعت به طرح مشترک اضافه خواهد شد.

لازم به توضیح است این هدیه تنها به طرح فعلی و فعال مشترکین تعلق می گیرد و به طرح های بعدی قابل انتقال نیست.

مشترکین برای دریافت هدیه ی وایمکس مبین نت تا پایان سال جاری، یعنی تا آخرین روز از اسفند سال ۱۳۹۲ فرصت دارند تا با ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه، یک گیگابایت حجم رایگان را به طرح شان اضافه کنند.