ملت ایران:این محصول جدید که ASUS ROG G۴۶VW نام دارد از صفحه نمایشی ۱۴ اینچی برخوردار است. در نگاه اول شاید صفحه نمایش ۱۴ اینچی چندان به مذاق دوستداران بازی خوش نیاید ولی این لپ تاپ با بهره مندی از ویژگی های قدرتمند سخت افزاری و این سایز صفحه نمایش در عین قدرت بالا راحتی در حمل و نقل را هم به همراه خواهد داشت.

معرفی لپتاپی قدرتمندمخصوص خوره های بازی

ASUS ROG G۴۶VW از سری لپ تاپ های مخصوص بازی می باشد که از پردازنده سریع و قدرتمند Core i۷ Ivy Bridge اینتل، کارت گرافیک ۲ گیگابایتی GeForce GTX ۶۶۰M انویدیا و هم چنین از تکنولوژی Optimus بهره می گیرد که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا ۶ ساعت با باتری مشغول بازی کردن شوید!

از دیگر ویژگی های آن هم نیز می توان به بهره گیری از حافظه SSD و صدای بی نظیر ASUS SonucMaster و تکنولوژی Thunderbolt اشاره کرد. هم چنین قابلیت resume دو ثانیه ای و استند بای تا ۱۴ روز و آپدیت خودکار از دیگر قابلیت های این لپ تاپ می باشد.

ویژگی های سخت افزاری قدرتمند در کنار ظاهری زیبا ASUS G۴۶VW را جذاب تر از همیشه کرده است. در ضمن نوری پس زمینه ای شکل روی لوگو ROG قرار گرفته که آن را زیباتر از قبل کرده است. از لحاظ انتقال حرارت تولید شده به بیرون از دو فن قدرتمند بهره می گیرد که باعثمی شود تا لپ تاپ خنک و قدرتمند به کارش ادامه دهد.

world it