ملت ایران:مزدا از جمله شرکت های خودروسازی موفق در آسیا است که در دنیا نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. این شرکت طرح های مختلفی را تا به حال برای خودروهای آینده اش ارائه کرده است.

طرح مفهومی " Kaan " از جمله طرح هایی است که این شرکت برای سال ۲۰۲۵ ارائه داده است. این خودرو دارای یک بدنه بسیار ایرودینامیک است که آن را تبدیل به یک خودروی بسیار سریع کرده.

این خودرو دارای یک موتور الکتریکی است که قرار است به اندازه ای قدرت داشته باشد که این سه چرخه مسابقه ای را تا سقف سرعت ۴۰۲ کیلومتر بر ساعت پیش ببرد.

در مورد طراحی این خودرو بسیاری معتقد بودند که طرحی تنها خیالی است که کمتر کارخانه ای به فکر تولید آن خواهد افتاد اما مزدا در مقابل اعلام کرد اینگونه خودروها در سال ۲۰۲۵ به اصلی ترین خودروهای مسابقه تبدیل خواهند شد.

چرخ های جلویی این خودرو به گونه بسیار عجیبی بالاتر از بدنه قرار دارند و این باعثشده است که خودرو ارتفاع بسیار کمی داشته باشد. این در حالی است که چرخ عقب در اصل حالت آیرودینامیکی را در خودرو ایجاد کرده است.

مزدا " Kaan " شاید طرحی بسیار عجیب و غیرمعقول به نظر برسد اما این خودرو می تواند نشانه ای از خودروهای آینده باشد که در آن ها سرعت و طراحی حرف اول را می زند.