ال جی و معرفی محصولی بنام «تبلت-PC»

ملت ایران:معرفی قریب الوقوع ویندوز ۸ باعثشده تا هر روز محصولات جدیدی از زیر پارچه‌های مخملی بیرون آیند و حالا LG پرچمش را بالا گرفته و محصولاتی از جمله کامپیوتر all - in - one با صفحه لمسی و نیز تبلت - پی‌سی کشویی خود را معرفی کرده.

کامپیوتر جدید V۳۲۵ AIO تمام اجزا داخلی را پشت یک نمایشگر ۲۳ اینچی لمسی قایم کرده که تا ۱۰ نقطه لمسی همزمان را پشتیبانی می‌کند. یک TV tuner داخلی(احتمالاً مخصوص کره) نیز در آن وجود دارد که بدون روشن کردن کل دستگاه امکان تماشای تلویزیون را می‌دهد. پردازنده Core i۵ اینتل و کارت گرافیک GeForce GT۶۴۰M انویدیا در قلب دستگاه وظیفه پردازش را بر عهده دارند. LG از جمعه همین هفته(۵ آبان) همراه با معرفی اولترابوک‌های جدیدش این محصول را نیز برای فروش خواهد گذاشت. همراه با آن یک کیبورد و موس بی‌سیم و نیز کنترل تلویزیون ارائه خواهند شد.

اما کامپیوتر هیبریدی H۱۶۰ که نمایشگری ۱۱.۶ اینچی دارد نیز از سوی LG معرفی شد. به خاطر اندازه نمایشگر آن می‌توان گفت که احتمالاً از ویندوز ۸ برخوردار است نه ویندوز RT. کمپانی این محصول را یک لپ‌تاپ - تبلت معرفی کرده که دارای دکمه auto - slide است. با وجود کیبورد که با لغزش نمایشگر از حالت پنهان در می‌آید، ضخامت دستگاه فقط ۱۵.۹ میلیمتر و وزن آن ۱.۰۵ کیلوگرم است.

باتری دستگاه از نوع لیتیوم - پلیمر است و تا ۱۰ ساعت کار با آن را پشتیبانی می‌کند. تکنولوژی صفحه نمایش نیز IPS است که زاویه دید ۱۷۸ درجه را فراهم می‌کند. راه‌های ارتباطی دستگاه نیز وای - فای، پورت HDMI و نیز USB هستند. ضمن اینکه شکاف microSD نیز در آن تعبیه شده. این محصول به نوعی یادآور VAIO Duo ۱۱ از سونی است.

نارنجی