ملت ایران: فکر می کنید که به اندازه کافی از تلفن همراهی که در دست دارید استفاده کرده اید، و تصمیم گرفتید یک مدل جدید برای خودتان بخرید، احتمالا صحبت های زیادی راجع به آیفون شنیده اید، ‌ یا شاید از قیمت پایین تبلت گوگل نکسوس ۷ حتما شنیده اید، از کهکشانی سامسونگ Galaxy Note و کیفیت فوق العاده آن هم از دوستانتان اطلاعاتی کسب کرده اید و در حال آماده کردن خودتان هستید برای خرج کردن چندصد دلار و شروع یک دوسالانه جدید زندگیتان با یک گجت حرفه ای!

اما ما این در این پست می خواهیم یک هشدار به شما بدهیم، عجله نکنید، کمی صبر کنید، اسب خود را نگه دارید کاپیتان! شاید تنها با منتظر ماند چند هفته برترین تکنولو‍ژی روز را بتوانید خریداری کنید، در ادامه پنج دستگاه برتری که نظر بسیاری را بخود جلب می کند اما ما پیشنهاد می کنیم برای خریدشان کمی منتظر بمانید را به همراه دلایلمان ارائه دادیم:

Apple iPhone ۴S. ۱

هشدار: آیفون ۵ به زودی از راه می رسد!

5 دستگاهی که شاید بخواهید بخرید! اما نباید بخرید!

Nokia Lumia ۹۰۰

بهرحال اگر علاقه مند به گوشی موبایل ویندوز هستید تا ۵سپتامبر صبر کنیدو مدل مناسب خود را بروز رسانی شده با ویندوز ۸ و نام تجاری جدید خریداری کنید.

۴. Motorola Droid RAZR MAXX

هشدار: تنها دو هفته باقی مانده است تا ابهامات رفع شود و نام تجاری جدید برند RAZR

Motorola Droid Razr Maxx

ممکن است مدل فعلی با باطری بزرگش شما را مسحور کرده باشد، اما توجه داشته باشید مدل فعلی کیفیت HD ندارد، بهرحال نتیجه صبر شما تا ۵سپتامبر مشخص خواهد شد!

بازارمازار