بازار داغ شایعات اپلی هم زمان با عرضه آیفون 5

ملت ایران: در حالی که کمتر از یک هفته به کنفرانس معرفی محصولات جدید اپل زمان باقی است، شایعاتی در خصوص حذف برخی محصولات قدیمی تر از سبد کالای اپل شنیده می شود. Telegraph گزارش می دهد که پس از رونمایی آیفون ۵، قرار است عرضه آیفون ۳GS به طور کامل از سوی این شرکت متوقف شود.

اپل اکنون آیفون ۳GS را همراه با قرادادهای دو ساله، به صورت رایگان عرضه می کند. اما اکنون خبرها حاکی از تصمیم اپل برای پایان دادن به این داستان است. منابع خبری تلگراف همچنین گفته اند پس از عرضه آیفون ۵ و حذف آیفون ۳GS از سبد کالای اپل، احتمالا آیفون ۴ به صورت رایگان تحت قراردادهای دو ساله در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

شایعات همچنین از عرضه نسخه جدید ۸ گیگابایتی iPhone ۴S برای پر کردن شکاف میان آیفون های ۴ و ۵ خبر می دهند. البته قیمت و شیوه ارائه این آیفون ۴S جدید هنوز نامشخص است. این منابع ناشناس از تصمیم اپل برای ارائه آیفون ۵ در سه مدل متفاوت با ظرفیت حافظه های مختلف خبر می دهند. احتمالا آیفون ۵ هم همانند مدل قبلی با حافظه داخلی ۱۶ و ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی عرضه گردد.

البته علی رغم شایعات منتشره، با توجه به اینکه مدل ۳GS آیفون هنوز در مناطق بسیاری مورد استقبال کاربران است، احتمالا این محصول حتی چندی پس از ورود آیفون ۵، باز هم به عمر خود ادامه خواهد داد. هرچند که برای اظهار نظری قطعی در این مورد، تنها به کمتر از یک هفته صبر نیاز داریم

نارنجی