ملت ایران: بعد از چند روز لو رفتن اخبار و تصاویر در مورد تبلت اکسپریا حالا می توانید رسما با Xperia Tablet S سونی آشنا شوید. همانطور که قبلا هم شنیده بودید این تبلت با چیپ تگرا ۳ و اندروید ۴ به همراه تا ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی ارایه می شود.

مانند تبلت سال گذشته که S نام داشت این یکی هم لبه ای مانند گوشه تا خورده مجله دارد اما نازک تر شده است و وزن آن نیز سبکتر ۵۷۰ گرم است.

این تبلت دارای فرستنده مادون قرمز نیز هست که اجازه می دهد به عنوان کنترل از راه دور نیز استفاده شود. یک ورودی کارت حافظه اس دی هم دارد. نمایشگر از نوع IPS و با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسل است و باطری ۱۰ ساعت قابلیت کارکرد در اختیار شما قرار می دهد.

سونی وعده داده که به زودی آپدیت ۴.۱ اندروید را برای آن ارایه می کند. یک سری اپلیکیشن های ویژه نیز روی این تبلت وجود دارد که از جمله آنها امکان تعریف حالت میهمان است که در آن صورت می توانید تبلت را دست دوستان تان بدهید و آنها اجازه دسترسی به برخی اپلیکیشن ها را نخواهند داشت.

تبلت اکسپریا S سونی از هفته آینده وارد بازار می شود. با قیمت ۴۰۰ دلار برای مدل ۱۶ گیگابایتی و ۵۰۰ دلار برای ۳۲ و ۶۰۰ برای ۶۴ گیگابایتی.

یک کیبرد شبیه تبلت سرفیس هم برای این تبلت ارایه می شود که ۱۰۰ دلار قیمت دارد. به همراه یک پایه که پورت اچ دی ام آی را به تبلت اضافه می کند و طراحی متفاوتی دارد. تصاویر بیشتر را در ادامه مطلب ببینید.

نارنجی