اما امسال شایعه شده که ممکن است اولین گوشی موبایل فلزی خود یعنی گلکسی اس ۵ را که قرار بوده در نمایشگاه موبایل بارسلونا ۲۰۱۴ معرفی کند را در لاس وگاس نشان دهد. دلیل زودتر نمایش دادن این گوشی هوشمندف فروشهای کم گلکسی اس ۴ و ضرر و زیان در بخش موبایل است که بدنی وسیله می خواهد آن را جبران کند.
این گوشی قرار است مبتنی بر معماری ۶۴ بیتی و دوربین ۱۶ مگاپیکسلی، رزولوشن ۲K، اسکنر iris باشد و سامسونگ امید زیادی بسته تا در سال ۲۰۱۴ فروش گلکسی اس ۵ بتواند جلوی ضرر و زیان های بیشتر را بگیرد.
به هر حال این کمپانی کره ای در سال ۲۰۱۵ ۵ مدل گوشی جدید انعطاف پذیر و منحنی مانند گلکسی راند راهی بازار مصرف خواهد کرد.
اما در بخش های دیگر از جمله بخش صوتی سامسونگ چند محصول جدید دارد. اسپیکر بی سیم M۵ و M۷ و اتصال به شبکه خانگی به صورت چند کاناله از این دست خواهد بود.
همچنین دو سیستم صوتی خانگی HW - h۷۵۰ و HW - H۶۰۰ که پیشتر برای قرار گرفتن کنار تلویزیون های ۳۲ و ۵۵ اینچی ساخته شده با قدرت خروجی ۳۲۰ وات و کانال صوتی ۴.۲ معرفی خواهد شد.{
لینک}
استریوی خانگی MX - HS۸۵۰۰ که در کنار محصولات صوتی کمپانی giga ساخته شده نیز از محصولا صوتی سامسونگ در نمایشگاه لاس وگاس ۲۰۱۴ خواهد بود.
دیگر خبر اینکه نسخه جدید ساعت هوشمند سامسونگ بنام گلکسی گی یر ۲ نیز در نمایشگاه معرفی خواهد شد. نسخه اول ساعت هوشمند بدلایلی زیادی فروش نکرده است و سامسونگ با گرفتن باگ ها و مشکلات نسخه اول، سعی می کند نسخه دوم را بهتر از قبل عرضه کند.
در بخش دوربین نیز سامسونگ دوربین حرفه ای nx۳۰ و Galaxy xamera ۲ را در نمایشگاه لاس وگاس عرضه خواهد کرد. دوربین nx۳۰ گفته می شود ۲۰ مگاپیکسلی بوده و آیزوی ان ۲۵۶۰۰ تعریف شده و فیلم را به صورت ۱۰۸۰ ضبط کرده و سرعت شاتر دستگاه ۱/۸۰۰۰ ثانیه بوده و نمایشگر ۳ اینچی Amoled دارد. اتصالات وایرلس و NFC هم دارد. f / ۲-۲.۸ داشته و دو لنز ۱۶-۵۰mm و ۲۴-۷۵mm دارد.
دوربین بعدی Galaxy camera است که سیستم عامل اندروید داشته و پردازنده ۴ هسته ای روی دستگاه نصب است و باطری قدرتمند و حافظه داخلی دارد.{لینک}