فرا رسیدن ایام محرم و سوگواری سالار شهیدان، فرصتی شده تا اپراتورهای ارتباطی به ارائه خدماتی به مناسبت این ایام بپردازند و مردم را در گرامیداشت این ایام همراهی کنند.

*همراه اول به زائران عتبات و عالیات تخفیف می دهد*
همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، اپراتور اول با عرضه سرویس ها و تخفیفات ویژه هموطنان عزیز را در این ایام همراهی می کند.
عرضه بیش از ۸۰۰ آوای انتظار ویژه این ایام، ادعیه مخصوص ماه محرم، نوحه های ویژه محرم به زبان ها و گویش های مختلف، مرثیه ها، مسابقات پیامکی، اطلاع رسانی مراسم های ویژه ماه های محرم و صفر و… از جمله خدمات و سرویس های اپراتور اول در این ایام است.
همچنین دو سرویس در قالب پیام چند رسانه ای به مدت ۱۲ روز به طور رایگان به مشترکین همراه اول ارائه می شود که می توانند به صورت روزانه این سرویس ها را دریافت کنند.
از دیگر سرویس های همراه اول در این ایام تخفیف ویژه این اپراتور به زائران عتبات عالیات عراق است که با تعرفه های جدید همراه اول، زائران عتبات عالیات عراق در ماه های محرم و صفر امسال، فقط با دقیقه ای ۱۱۰۰ تومان می توانند با ایران مکالمه کنند.
براساس طرح تخفیفی همراه اول، تماس زائران عتبات با سیم کارت های همراه اول به مقصد ایران دقیقه ای ۱۱۰۰ تومان، کشور عراق ۶۰۰ تومان، ارسال هر پیامک ۴۰۰ تومان، دریافت تماس دقیقه ای ۱۵۰۰ تومان هزینه خواهد داشت و دریافت پیامک رایگان است.
این تخفیف ویژه که از ابتدای محرم امسال(۱۴ آبان ماه) در نظر گرفته شده تا پایان ماه صفر(۱۲ دی ماه) ادامه خواهد داشت.
همراه اول با اشاره به مزیت های استفاده از سیم کارت های این اپراتور در کشور عراق، دریافت رایگان پیامک و امکان انتقال شارژ آسان را از جمله مزایای این سیم کارت ها عنوان کرده است.
روشن کردن تلفن همراه در کشور عراق هیچگونه هزینه ای ندارد. زائران عتبات عالیات می توانند تعرفه مکالمات را از طریق پورتال این شرکت یا یکی از سه روش تماس با ۹۹۹۰، ارسال پیامک با متن «نام یا کد کشور بدون صفر» به ۸۰۷۰، ارسال پیامک با متن «R، نام یا کد کشور بدون صفر» به ۹۹۰۰۰۹، دریافت کنند.

*ایرانسل مسابقه پیامکی و پیشوازهای محلی ارائه می دهد*
همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدا… الحسین(ع)، ایرانسل اقدام به عرضه نواهای پیشواز محلی محرم، محصولات چند رسانه ای و برگزاری مسابقه پیامکی ویژه این ماه کرده است.
علاقه مندان جهت اطلاع از نواهای پیشواز محلی بر حسب گویش، زبان های محلی و نواهای پیشواز عمومی ویژه محرم می توانند با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۰۳۰ از کلیه نواهای پیشواز مناسبتی این ماه و با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۸۸۸ از محصولات ویژه محرم ویترین مطلع شوند.
همچنین متقاضیان جهت اطلاع از نواهای پیشواز محلی گیلکی ویژه محرم، می توانند با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۰۳۱ و متقاضیان نواهای پیشواز آذری با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۰۳۳ از فهرست نواهای پیشواز مناسبتی این ماه مطلع شوند.
علاوه بر این، علاقه مندان به نواهای محلی فارس و بختیاری می توانند با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۰۳۲ و علاقه مندان به نواهای جنوبی نیز با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۰۳۴ از فهرست این نواهای پیشواز مطلع شوند.
دریافت لیست محصولات چندرسانه ای پیشخوان محرم ایرانسل هم با ارسال یک پیامک رایگان به شماره ۸۸۸۹ ممکن خواهد شد. علاوه بر این، ۵ بسته محتوایی با ۳۰درصد تخفیف و با تعرفه ۳۰۰۰ ریال شامل نوای پیشواز، تصویر پس زمینه و سرویس متنی ویژه ایام محرم، به مشترکین عرضه می شود.
مشترکان ایرانسل می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۸۴۸۷۷ در مسابقه پیامکی " روز واقعه " شرکت کرده و در قرعه کشی ۱۲۴ میلیون تومان جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه شرکت کنند.