بر اساس گزارش های رسیده از الکترونیک آرتز، این شرکت قصد دارد تا بازی معروف خود یعنی Need For Speed را به هالیوود ببرد.

منابع مختلفی از EA خبر می دهند که این غول عرضه ی بازی نویسنده ی مطرحی چون John Gatins که از کارهای او می توان به دو فیلم(Real Steel, Coach Carter) اشاره نمود و همچنین تهیه کننده ی فیلم(She’s Out of My League) یعنی George Gatins را برای انجام اقدامات لازم و بردن جنون سرعت به سینما استخدام کرده است.

بر اساس گزارش Variety، الکترونیک آرتز در طی همکاری با آژانس استعداد یابی ایالات متحده(UTA) برنامه ریزی های لازم برای ساخت این فیلم را انجام داده است. همچنین گفته می شود که این کمپانی از سوی چندین شرکت نمایش سینمایی مانند “برادران وارنر”، “سونی” و “پارامونت” برای این فیلم پیشنهاد داشته است و نظر این کمپانی های معروف را به خود جلب کرده است.

الکترونیک آرتز از سال ۲۰۰۸ با آژانس مذکور همکاری دارد و از همان سال وارد فضای سینما و تلویزیون شده است و زمزمه های ساخته شدن فیلم هایی بر اساس فرنچایزهای مهم این شرکت، از جمله “سیمز” و “اثر جرمی” بعد از آن تاریخ به گوش می رسیده.

آخرین بازی منتشر شده از این سری NFS: The RUN که در نوامبر سال گذشته منتشر شد و یک شکست برای این سری محبوب بعد از اولین عرضه ی آن در سال ۲۰۰۲ محسوب می شود. علاوه بر این، شایعه ی ساخت قسمت جدیدی از این بازی که قرار است در سه ماهه ی پایانی سال جاری منتشر شود به گوش می رسد.