امروز - ۱۶ خرداد ماه - پنج تن از کاندیداهای ریاست جمهوری برنامه های تبلیغاتی خود را در ساختارهای مختلف رادیو و تلویزیونی ارائه می دهند.

اولین برنامه ی تبلیغاتی پنجشنبه به حسن روحانی اختصاص دارد، وی ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه امروز در قالب برنامه ای تحت عنوان «پاسخ هر نامزد به سه کارشناس» به مدت ۶۰ دقیقه صحبت می کند. گفت وگوی روحانی با سه کارشناس از شبکه چهار سیما به روی آنتن می رود.

همچنین ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه امروز علی اکبر ولایتی در قالب «پاسخ به سوال جوانان»، به مدت ۶۰ دقیقه در شبکه سوم حاضر می شود.

شبکه اول سیما امروز مستند اول نامزدهای ریاست جمهوری محمد باقر قالیباف و غلامعلی حداد عادل را پخش خواهد کرد که زمان پخش آنها به شرح زیر است:

مستند نامزدها ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه به محمد باقر قالیباف اختصاص خواهد داشت. همچنین ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه مستند پخش شده مربوط به غلامعلی حداد عادل است.

شبکه خبر هم امشب ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه گفت وگوی ضبط شده سید محمد غرضی را به روی آنتن خواهد برد.

طبق جدول اعلام شده ی تبلیغات ریاست جمهوری، شبکه جام جم اولین مستند محمد باقر قالیباف را ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه و همچنین پخش تکرار مستند اول غلامعلی حداد عادل را ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در کنداتورش جای داده است.

به گزارش ایسنا، امروز رادیو ایران ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه میزبان غلامعلی حداد عادل خواهد بود که در برنامه ای تحت عنوان «معرفی خود و برنامه های هر نامزد» برنامه های تبلیغاتی اش را ارائه می دهد.

همچنین ساعت ۱۸ امروز هم محسن رضایی با حضور در رادیو معارف در قالب «مصاحبه هر نامزد با رادیو معارف» صحبت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، رادیو ورزش ۹ صبح امروز مصاحبه ای را با علی اکبر ولایتی انجام داد که به روی آنتن رفت.

رادیو ایران هم ۹ و ۳۰ دقیقه امروز یک مستند رادیویی از محمد باقر قالیباف را پخش کرد.