معاون اول رییس‌جمهور در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود به موج انتقادها علیه رییس‌جمهور واکنش نشان داد و آن را در تاریخ ایران بی‌سابقه خواند.

اسحاق جهانگیری در یادداشتی در صفحه اینستاگرام شخصی خود نوشت: امروز برای بدرقه رسمی ریاست محترم جمهوری که به دعوت رئیس جمهور محترم آذربایجان و برای شرکت در اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و آذربایجان سفر دو روزه خود را به این کشور آغاز کردند، به فرودگاه مهرآباد رفتم.

حقیقتا این روزها دکتر روحانی مظلوم واقع شده است. این حجم بالای از هجمه ها و تخریب ها آن هم از تریبون های رسمی علیه شخص دوم کشور و رئیس جمهوری که بزرگترین گره ها را از کار کشور باز کرد در طول تاریخ ایران بی سابقه است.

به نظر می رسد منتقدان محترم از الان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را آغاز کرده اند که البته اشکالی هم ندارد اما آنچه که همه فعالان عرصه سیاست باید به آن پایبند باشند مراعات نظام های اخلاقی جامعه است.

 به کار بردن الفاظ و تعابیر سخیف و زننده در مورد یک عالم و مجتهد دینی و شخصیت تأثیرگذاری که از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون منشاء خدمات زیادی برای کشور و نظام بوده است، زیبنده جامعه اسلامی نیست و تجربه به ما می گوید که اینگونه رفتارها بیش از همه موجبات طرد خود هتاکان را از سوی ملت بزرگ ایران فراهم می کند.

 

روایت جهانگیری از مظلومیت روحانی