این روزنامه با اشاره به عنوان باران امید همراه هاشمی از رشت تا قزوین، آورد: به گیلان رفت و در مسیر بازگشت به شهرهای دیگر هم رفت. آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی در سفر خویش به استان‌گیلان، بعدازظهر پنجشنبه، پس از بازدید از پارک حفاظت شده بوجاق در کیاشهر و همچنین تالاب بندر انزلی، با حضور در یادمان شهدای‌گمنام دانشگاه آزاد اسلامی، به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع‌مقدس، ادای احترام کرد. آیت ‌ا...‌هاشمی‌رفسنجانی در ادامه سفر خود، روز پنجشنبه از 11کیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین-رشت بازدید کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در جریان روند اجرایی پروژه راه‌آهن قزوین - رشت - انزلی - آستارا قرار گرفت. آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی روز پنجشنبه، از بخش اول پروژه آزاد راه منجیل- رودبار بازدید کرد. پس از این بازدید، آیت‌ا... هاشمی وارد استان قزوین شد.
نامه مطهری به آیت‌ا... جنتی، از دیگر عنوان های روزنامه آرمان است، در تشریح این خبر می خوانیم: نامه به دبیرشورای نگهبان از اقداماتی است که علی مطهری برای حضور مینو خالقی در مجلس انجام داده است. این نماینده از جمله شخصیت‌هایی است که تاکید دارد زمانی که صلاحیت خالقی برای حضور در انتخابات تایید شد و او توانست آرای کافی برای ورود به پارلمان را کسب کند ابطال آرای او عرف نیست. دیروز علی مطهری در نامه‌ای خطاب به دبیر شورای نگهبان سوال کرد که آیا با چند عکس مشکوک می‌توان عدم اعتقاد و التزام عملی یک فرد به اسلام و نظام جمهوری اسلامی را احراز کرد؟
این روزنامه با انتخاب عنوان حق ندارم به خواسته مردم بی‌توجهی کنم، می نویسد: محمدرضا عارف رای اول تهران را در انتخابات مجلس دهم کسب کرد و یکی از دو گزینه مطرح‌شده برای ریاست مجلس است. او آخرین سخنرانی خود را در جمع اعضای مجمع اسلامی دانشجویان در دانشگاه امیر کبیر انجام داد و با بیان اینکه در لیست امید برای انتخابات مجلس دهم به ائتلافی بالاتر از ائتلاف اصلاح‌طلب‌ها رسیدیم، گفت: می‌خواهیم حماسه‌ای که مردم در سال 92 آغاز کردند را با حاکمیت اخلاق و عقلانیت ادامه بدهیم. منتخب اول مردم تهران با اشاره به بحث مدیریت مجلس دهم گفت: شخصا حق ندارم به خواست مردم بی‌توجهی کنم و مطمئنا بر اساس مطالبه اکثریت جامعه که به دنبال تغییر در مجلس بودند عمل می‌کنم زیرا اگر بخواهیم به خواست مردم بی‌اعتنا باشیم آیندگان درباره ما داوری خوبی نخواهند کرد.
روزنامه آرمان با درج عنوان زیباکلام: روحانی نیاید ظریف‌ کاندیدا شود، به نقل از صادق زیبا کلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران، نوشت: بسیاری از روش‌های روحانی مورد تایید بنده نیست.. باید این‌گونه وارد صحنه 96 شد که آیا روحانی می‌خواهد رئیس‌جمهور شود یا نه و آیا اصلاح‌طلبان مجددا از وی حمایت خواهند کرد؟ شاید بهتر باشد که روحانی اعلام کند که من رسالتی داشتم به نام برجام که آن را انجام دادم بنابراین در تکلیفی که مردم بر عهده من گذاشتند موفق بودم و دیگر علاقه‌ای به کاندیدا شدن ندارم و شخصی را به مردم معرفی کنند و خود مشغول فعالیت در خبرگان شوند، اگر ایشان چنین برنامه‌ای را اجرایی کنند رئیس‌جمهور‌ساز خواهند شد. روحانی بهتر است یا عارف یا ظریف را به مردم در 96 معرفی کند. اگر این اتفاق بیفتد شانس اصلاح‌طلبان بیشتر می‌شود.
این روزنامه همچنین در صفحه نخست به بررسی عنوان های «فریبرز رئیس دانا: روحانی در‌ حال تکرار اشتباه احمدی‌نژاد است» و «جام پانزدهم به استقلال خوزستان رسید» پرداخت.
روزنامه آرمان در ستون یادداشت های اختصاصی عنوان «عامل خودکشی های اخیر» را به قلم سید حسن موسوی چلک و در ستون سرمقاله عنوان «شجاعت تغییر در کابینه» نوشته سید ابراهیم امینی را به چاپ رساند.