طی ساعات گذشته، رسانه های غربی گزارش داده اند که حال مارگارت تاچر، نخست وزیر اسبق انگلیس که بعلت نارسایی در بخش های داخلی بدن، تحت عمل جراحی قرار گرفته رو به بهبودی است و خانواده او، عمل جراحی وی را موفقیت آمیز خوانده اند
به گزارش صراط؛ تاچر اکنون به همراه دخترش کارول زندگی می کند و طبق گفته های وی مادرش مدتی است که به بیماری آلزایمر دچار شده است.

مارگارت هیلدا تاچر که متولد ۱۹۲۵ است، رهبر سابق و مشهور حزب محافظه‌ کار انگلیس بوده و در ۱۹۷۹ با شعار بهبود اوضاع اقتصادی از سوی محافظه‌ کاران نامزد شد و به نخست وزیری انگلیس رسید و تا سال ۱۹۹۰ در این سمت باقی ماند.

الگوی رفتار سیاسی وی به «تاچریسم» معروف است و او به دلیل قاطعیت خود به بانوی آهنین مشهور بوده. تاچر اکنون به همراه دخترش کارول زندگی می کند و طبق گفته های وی مادرش مدتی است که به بیماری آلزایمر دچار شده است.

طی ساعات گذشته، رسانه های غربی گزارش داده اند که حال مارگارت تاچر، نخست وزیر اسبق انگلیس که بعلت نارسایی در بخش های داخلی بدن، تحت عمل جراحی قرار گرفته رو به بهبودی است و خانواده او، عمل جراحی وی را موفقیت آمیز خوانده اند.

حضور تاچر در بیمارستان و مشکلات جسمانی که او با آن دست به گریبان است، باعثشده تا نام این بانوی آهنین مجددا در رسانه ها مطرح و زندگینامه او برای مخاطبان تشریح شود.