به گزارش ملت ایران به نقل از افکار نیوز - رضا خلیلی، یکی از جاسوس های سیا، در یادداشتی که برای ورد نیوز دیلی ارسال کرده است، مدعی شده که نیروهای سپاه قدس ایران با نفوذ در نیروهای ارتش آمریکا، به دنبال یک حمله تروریستی در سال ۲۰۱۳ در آمریکا هستند.

رضا خلیلی از جاسوس های اسبق سیا بوده است که در حال حاضر از نیروهای ملی امنیتی آمریکاست و در کنگره نیز مشغول به کار است.

به گزارش افکار نیوز، این جاسوس سیا مدعی شده است که منابعی از داخل سپاه قدس! خبر داده اند که این نیروهای قرار است از طریق عملیات تروریستی در آمریکا اقدام به ایجاد بی ثباتی کنند. اعضای اصلی این تیم بیش از ۱۰ نفر از افسران سپاه قدس هستند که در مجموع وظیفه هدایت ۵۰ تروریست را در آمریکا برعهده دارند.

رضا خلیلی که مدعیست ادعاهای بی پایه و اساسش را از منابع ایرانی دریافت کرده است، در ادامه گفت: " این منابع زندگی خود را نه تنها به خاطر افشای برنامه ریزی ایران برای حمله به آمریکا بلکه برای پرده برداری از چند سایت هسته ای دیگر که در آنها ایران اقدام به ساخت بمب هسته ای می کند، به خطر انداخته اند. "

طبق ادعاهای این جاسوس سیا، به گفته مقامات آمریکایی که در حال آماده سازی برای اقدام متقابل هستند، در این طرح ترور، قرار است در غرب اخلال ایجاد شود.

رضا خلیلی، این جاسوس سابق سیا و اف بی آی که با ماسک و کلاه و صدای دست کاری شده در مجامع عمومی آمریکا ظاهر می‌شود، گفت که اعضای این تیم برخلاف ادعاهای منصور ارباب سیار،(ایرانی که در جریان توطئه در سفارت عربستان در واشنگتن دی سی در سال ۲۰۱۱ دستگیر شد) بسیار آموزش دیده و حرفه ای هستند.

این بازیگر سوخته آمریکا در نقش جاسوس ساختگی سیا، ادعا کرد که این نیروها که همگی از نیروهای ارشد سپاه هستند از ۹ سال پیش به پیشنهاد قاسم سلیمانی، برای انجام این عملیات استخدام شدند. چند تن از آنان دارای پست های بالایی قبل از استخدام بودند، یک نفر از آنان محافظ مقامات ایرانی است، دو نفر از آنها، مسئول امنیت زمین و هوای ایران و دیگری نیز از نیروهای باتجربه امنیتی و اطلاعاتی ایران است.

رضا خلیلی که ادعاهایش را بدون ذکر منبع موثق عنوان می کند، نوشت: مهمترین اعضای این تیم حدود یک سال است که در آمریکا هستند و برخی از آنان نیز از ۵ سال پیش به آمریکا آمده اند. وی همچنین ادعا کرد که دو تن از ثروتمندان ایران که به طور معمول به آمریکا نیز سفر می کنند، با ارتباطی در اروپا تیم را از لحاظ مالی تامین می کند. طبق ادعای این جاسوس سیا، این تاجر که بین ایران و آمریکا در سفر بوده است، از طرف نیروهای قدس تشویق شده است که با آنها همکاری کند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که آمریکا در صورت به دست آوردن مدارکی مبنی بر تجارت تاجران از آمریکا به ایران، نسبت به دستگیری و جریمه آنها اقدام می کند. طبق ادعای این جاسوس سیا، این حمله بزرگتر از حمله ۱۱ سپتامبر به آمریکاست. وی در ادامه گفت: بعد از مرگ اسامه بن لادن، هر دو ماه یکبار، ۴ مقام بلند پایه القاعده با مقامات بلند رتبه ایران دیدار می کنند!

رضا خلیلی جاسوس سیا در ادعاهایی واهی گفت: " این حمله تروریستی در ۶ ماه اینده در صورتی که آمریکا برنامه هسته ای ایران را نپذیرد یا بخواهد تحریم ها را افزایش دهد، انجام خواهد شد. "

این جو سازی ها نشان میدهد آمریکایی کاملا از نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی سپاه حساب می برند.