مهر: علیرضا زاکانی صبح جمعه در آیین پایانی سومین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی افزود: اشکالات پیش آمده در داخل جبهه اصولگرایان ناشی از گفتمان اصولگرایی نیست بلکه برآمده از عدول از اصولگرایی است.

وی موفق نبودن کار حزبی در ایران را ناشی از تجربه و خاطره ناخوشایند مردم از احزاب برشمرد و گفت: احزاب باید با ارائه یک الگوی عملی و درست بر مدار مصلحت نظام و انقلاب خود را به مردم تحمیل کنند.

وی فعالیت بیش از ۳ ساله جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی را افتخار آمیز دانست و اظهار کرد: گام برداشتن در مسیر اسلام نظام و رهبری و ملت علت این افتخار است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی زاویه نگاه انتخاباتی جمعیت رهپویان را از زاویه تکلیف دانست و بیان کرد: شایسته سالاری، و پیشرفت گفتمان اصولگرایی از دغدغه های ما در انتخابات ریاست جمهوری است.

وی گفت: هم اکنون در نزدیک به ۳۰۰ شهرستان دفاتر جمعیت راه اندازی و تا اوایل سال ۹۲ در یک هزار و ۸۰ شهر گسترش تشکیلاتی خواهیم داشت.

گفتنی است، سومین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی از ۱۵ الی ۱۷ آذر در محل مجتمع فرهنگی، اردویی شهید بهشتی شهر گلمکان با شرکت ۴۰۰ نفر در ۴۰ کیلومتری غرب مشهد برگزار شد.