ماجرای زن سوم در رابطه پترایوس

به گزارش اختصاصی ملت ایران دیروز بدنبال فاش شدن رابطه رییس سازمان سیا دیوید پترایوس با پاولا برود ویل، پترایوس مجبور به استعفا شد اما گویا ماجرا به همین جا ختم نشده و گزارش ها نشان می دهد که پای کس دیگری درمیان است.

پیش تر اف بی ای اعلام کرد که وقتی رابطه پترایوس و پاولا را کشف کردند که فکر می کردند کسی سعی داشته است حساب کاربری و ایمیلهای شخصی پترایوس را هک کند(ازمیان بردارد).

به گزارش اف بی ای و نیویورک تایمز مقامات در پی جستجو وبررسی شکایتی هستند که توسط شخص بی هویتی صورت گرفته که پاولا سعی در از بین بردن ایمیلهای او داشته است. واشنگتن پست گزارش می دهد که مطمئنا این شخص سوم یک زن است زیرا پاولا برود ویل او را تهدیدی برای رابطه اشان می دانسته است. گفته میشود این خانم سوم ازایمیلهای تهدید آمیز برود ویل به ستوه آمده و به اف بی ای گزارش داده است که باعثشد اف بی ای حساب کاربری و ایمیلهای برود ویل را مورد بررسی قرار دهد و راز رابطه اش با پترایوس را کشف کند. به نظر می رسد این خانم سوم زودتر از همه به رابطه این دو پی برده و برای همین خانم برود ویل کاملا کنترل خود را از دست داده و او را تهدید می کرده است.