به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری محمدرضا رحیمی ظهر امروز(دوشنبه) در جلسه ملاقات مجمع نمایندگان استان هرمزگان، با اشاره به تشکیل کارگروه توسعه استان، بر لزوم شناسایی راه‌های ایجاد توسعه زیرساختی و ملی در استان تاکید کرد و گفت: باید با کمک نمایندگان این منطقه، طرح‌ها و برنامه‌های مناسب تدوین و در جلسات کارگروه توسعه و جلسات هیئت دولت مطرح شود.

رحیمی ادامه داد: باید تلاش شود جاذبه‌ها و مشوق‌های لازم در مناطق جنوبی کشور و بویژه در استان هرمزگان ایجاد شود تا مردم و سرمایه‌گذاران به این منطقه ترغیب شوند.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم برای خدمتگذاری به مردم کارهای بزرگ انجام شود، تصریح کرد: افق نگاه ما باید به برنامه‌ها به صورت کلان باشد چراکه داشتن نگاه کلان می‌تواند در پیشبرد اهداف و برنامه‌های کشور بسیار موثر و اثرگذار باشد.

در این جلسه نمایندگان مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از برنامه‌ها و خدمات دولت و همچنین حمایت، پشتیبانی و تعامل سازنده با نمایندگان قدردانی کردند.

نمایندگان مردم هرمزگان همچنین گزارشی از وضعیت حوزه‌های انتخابیه خود ارائه و پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را برای ارتقاء جایگاه استان و خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم این منطقه مطرح کردند.