به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی حبیب‌الله عسگر اولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در جمع دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس‌جمهور، آنچه می‌ماند خط نظام و اصولگرایی است.

وی تصریح کرد: اگر به خاطر داشته باشید در دوره دوم ریاست جمهوری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، برخی از کارگزاران می‌خواستند که در قانون ریاست جمهوری تجدید نظر شود که وی برای یک دوره دیگر بماند و در آن زمان نیز من موضع‌گیری مناسبی انجام دادم که قانون اساسی را نمی‌توان با احساسات و عواطف پیش برد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ادامه گفت: اگر منظور احمدی‌نژاد این است که خط وی و دولت، خط نظام است و ادامه می‌یابد، این مساله می‌تواند درست باشد؛ نباید گذاشت که تصور شود آقای احمدی‌نژاد و دوستانشان می‌خواهند یک دوره دیگر بمانند.

وی افزود: دولت شما در طول مدت عمر خود کارهای بسیار خوبی انجام داده که این به خاطر پایبندی به اصول، آرمان‌ها، انقلاب و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و با این اظهار نظر که می‌خواهید بمانید زیر سوال می‌رود.

عسگر اولادی با بیان اینکه بگذارید مردم برای دور بعد رئیس‌جمهور خود را انتخاب کنند، اظهار داشت: برخی دوستان آقای احمدی نژاد نظر دارند که دولت وی ۸ سال نیست بلکه بیست سال ایشان می‌ماند و مردم در خصوص این اظهار نظرها سوال دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجلاس اخیر غیر متعهدها گفت: در این پیچ تند تاریخی که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند، سخنان ایشان نسخه‌ای برای این پیچ تند تاریخی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخابات ریاست جمهوری را پیچ تندی در کشور دانست و خاطر نشان کرد: اصولگرایان همانطور که به انتخابات ریاست جمهوری توجه دارند نباید بگذارند فرصت برای انتخابات شوراها نیز از بین برود.

وی افزود: در حال حاضر حدود ۲۵ نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری برای اصولگرایان وجود دارد و اگر منفردان و اصلاح طلبان نیز به آن اضافه شوند حدود ۴۰ نامزد وجود دارد که ما فقط یک نفر را می‌خواهیم انتخاب کنیم.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به تجربه جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: در آزمایش جبهه متحد اصولگرایان مخلصانه عمل شد اما دیدیم که برخی سعی کردند ما را محاصره کنند و بعدا متوجه شدیم در این محاصره بسیار حساب شده عمل کرده بودند.

وی در پایان اضافه کرد: در حال حاضر جبهه متحد اصولگرایان که برای انتخابات مجلس بود، وجود ندارد و ما به عنوان جبهه پیروان خط امام و رهبری و موتلفه اسلامی قصد نداریم آن را احیاء کنیم اما قصد داریم طبق نظر آیت الله مهدوی کنی به ائتلاف جدید اصولگرایان توفیق پیدا کنیم.