برهنه شدن نماینده آمیریکایی در اسراییل

به گزارش ملت ایران به نقل از اول نیوز، در یک رسوایی تازه که حزب جمهوری خواه آمریکا را به لرزه درآورد، دفتر تحقیقات فدرال اف بی آی تحقیقات خود در مورد رسوایی شنای برهنه یک عضو جمهوری خواه کنگره در جریان یک مهمانی در اسرائیل، را آغاز کرد.
برخی معاونان حزب جمهوری خواه فاش کردند که تعدادی نماینده جمهوری خواه سال گذشته پس از تمام شدن یک میهمانی شبانه و مست شدن، خود را به دریاچه ای در اسرائیل انداختند و سناتور کوین یودر به صورت برهنه شنا کرد.
پس از آنکه سایت آمریکایی پولیتیکو، پریروز این رسوایی را فاش کرد دفتر تحقیقات فدرال دست بکار شد و سران جمهورر خواه مجلس نمایندگان نیز از حضور ۳۰ نماینده و معاون نماینده در سفر ویژه به اسرائیل، ابراز خشم کردند.
این سایت افزوده که برخی شرکت کنندگان که دختر یک نماینده نیز در میان آنها بود با لباس کامل شنا کردند اما برخی دیگر مقداری از لباسهای خود را درآوردند.
در این سایت به نقل از یودر آمده که من و همسرم به همراه برخی همکاران به یک ضیافت شام رفتیم و من بدون پوشیدن لباس شنا به داخل آب پریدم.
وی از موکلان خود در ایالت کانزاس، نمایندگان مجلس و همکارانی که موجبات دردسر آنها را فراهم ساخته، عذرخواهی کرد!!
پولیتیکو متذکر شده که سفر مقامات جمهوری خواه توسط مؤسسه اسرائیلی آمریکایی آموزش که در ارتباط با سازمان آیپک است، برگزار شده است.