به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگلیسی " دیلی‌تلگراف "، " هیلاری کلینتون " ظاهراً بدون هرگونه واهمه‌، در مقابل رسانه‌های حاضر در میهمانی " مایته انکوآنا ماشابانه " وزیر خارجه آفریقای جنوبی در " ژوهانسبورگ " به انجام حرکات موزون پرداخت.

وزیر خارجه آمریکا در حالیکه یک ژاکت آبی رنگ و شلواری سیاه رنگ بر تن داشت، خنده بر لب و کف زنان به وسط میهمانی وزیر خارجه آفریقای جنوبی آمد و در حالیکه آهنگی در ضیافت پخش می‌شد شروع به انجام حرکات موزون کرد و خواننده زن سیاهپوست مجلس نیز وی را همراهمی کرد.

وزیر خارجه آمریکا در یک تور ۷ روزه به آفریقا سفر کرده است تا به امید آنکه روابط آمریکا را در میان نگرانی‌های واشنگتن از افزایش رشد اقتصادی چین و نفوذ سیاسی این کشور در منطقه آفریقا، با سران این قاره افزایش دهد.

این اولین باری نیست که رقاصی کلینتون خبرساز می‌شود، اواخر فروردین سال جاری، " هیلاری کلینتون " پس از گذراندن یک روز همراهی با " باراک اوباما " در نشست ۳۰ کشور آمریکایی که کوبا در آن حضور نداشت، پس از نوشیدن مشروبات الکی به همراه مأموران امنیتی در یک باشگاه شبانه " کافه هاوانا " با یک آهنگ کوبایی مشغول به رقاصی شد.

درست ساعاتی پس از گذشت این مهمانی شبانه، عکس‌هایی از کلینتون در حال رقصیدن در اینترنت پخش شد و یک علائمی در عکس دیده می‌شد که روی آن نوشتته شده بود " هاوانا ".