اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده با تشکیل جلساتی، پس از مروری بر آخرین اخبار و تحولات بین المللی، آیین نامه داخلی کمیسیون را مورد بازنگری قرار می دهند.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز عصر روز سه شنبه با حضور در این کمیسیون به سؤالات علی ایرانپور نماینده مبارکه، پرسش مشترک فتح الله حسینی نماینده قصرشیرین و سیدسعید حیدری طیب نماینده کرمانشاه، سؤال مشترک امید کریمیان، سالار مرادی، محسن بیگلری و رسول خضری نمایندگان مریوان، سروآباد، سنندج، سقز و پیرانشهر و همچنین سؤال فتح الله حسینی نماینده قصرشیرین پاسخ می دهد.

سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح هفته آتی با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به سؤالات امید کریمیان نماینده مریوان، سالار مرادی نماینده سقز و بانه و محسن بیگلری نماینده پیرانشهر و سردشت پاسخ خواهد داد.

نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با محمدجواد ظریف وزیر خارجه و معاونان وی، شامگاه روز سه شنبه برگزار می شود.

کارگروه امنیت کمیسیون روز یکشنبه آتی طرح جرم سیاسی و کارگروه روابط خارجی لایحه موافقت نامه مربوط به همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر را مورد رسیدگی قرار می دهند.