به گزارش ملت ایران به نقل از خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور گفت: دولت از روز اول هیچ مأموریتی جز زمینه سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) نداشت.

محمود احمدی نژاد در آخرین جلسه هیأت دولت دهم که در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) و در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، با تسلیت ایام سوگواری شهادت امیرالمؤمنین(ع) و با اشاره به همزمانی جلسه پایانی هیأت دولت با ایام شب قدر، اظهار کرد: شروع کار دولت از مشهد مقدس بود و اکنون نیز آخرین جلسه آن در این شهر مقدس برگزار می شود.

رییس جمهور افزود: سعادت انسان ها تنها در سایه حاکمیت انسان کامل و امام معصوم محقق می شود و زندگی سعادتمند در گرو حرکت در این راه است. هرکس عدالت خواه و کمال جو است راهی جز تلاش برای برپایی حکومت جهانی و زمینه سازی برای حاکمیت امام معصوم ندارد؛ بالاترین انحراف هم معطوف کردن ذهن، قلب و اندیشه انسان ها به غیر از این راه است.

احمدی نژاد با اشاره به شعارهای دولت نهم و دهم خاطرنشان کرد: شعارهای دولت نهم و دهم مبنی بر عدالت، مهرورزی، خدمت، زنده کردن شعارهای انقلاب و راه امام و ولایت از اعتقاد به امام عصر(عج) سرچشمه گرفته است.

وی ادامه داد: دولت های نهم و دهم راه جدیدی را مبنی بر اندیشه انتظار، عشق به امام عصر(عج)، باز کردند که در این مضامین در سطح جهان برای نخستین بار مطرح شد.

احمدی نژاد همچنین با اشاره به سخنان برخی افراد مبنی بر پایان یافتن فعالیت دولت دهم اظهار کرد: کار تمام نشده است، زیرا مأموریت انسان ازلی و ابدی است؛ تا زنده هستیم در اصول خود پایبندیم.

رییس جمهور با تشکر از اعضای هیأت دولت برای فعالیت های آنها در هشت سال گذشته گفت: پاکی، کار برای خدا، صداقت، کار برای حکومت جهانی، پافشاری بر ارزش ها، خدمتگزاری به مردم، ساده زیستی و عدم ورود فعالیت های اقتصادی به نفع خود، عهد میان اعضای دولت بود که قریب به اتفاق آنها به عهد خود وفادار بودند.

احمدی نژاد صحبتهای خود را با این دو بیتی به پایان رساند:

عمری ز غم تو مردم و زنده شدم / بر هرچه که بی تو بود بازنده شدم

زان روز که مهر تو به جانم زده شد / با عشق تو من دولت پاینده شدم

در پایان جلسه هیأت دولت نماآهنگی از خدمات هشت ساله احمدی نژاد و نحوه ارتباط رییس جمهور با مردم پخش شد.